Budowa hali sportowej wraz z zapleczem w Gostkowie
EDUKACYJNY ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY GOSTKOWO-NIEPART
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00289587
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00289587/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-05 00:22
- Lokalizacja
- Niepart, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4887e6df-e461-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6961854628
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00289587 z dnia 2023-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa hali sportowej wraz z zapleczem w Gostkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: EDUKACYJNY ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY GOSTKOWO-NIEPART
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301174945
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 45
1.5.2.) Miejscowość: Niepart
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-840
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48655474202
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zmniepart@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ezmgn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4887e6df-e461-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa hali sportowej wraz z zapleczem w Gostkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4887e6df-e461-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00289587
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00194240/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa hali sportowej wraz z zapleczem w Gostkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZMGN.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa hali sportowej wraz z zapleczem w Gostkowie.
W ramach zadania wybudowana zostanie hala sportowa o wymiarach 24 m x 44 m o nawierzchni z trawy sztucznej lub poliuretanu z polem gry 20 m x 40 m (pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej). W obiekcie będzie można uprawiać także inne dyscypliny sportu, jak siatkówka, koszykówka oraz tenis ziemny. Konstrukcje hali przewidziano jako zadaszenie łukowe, przykryte membraną. W hali zaplanowano oświetlenie, ogrzewanie oraz podnoszenie części boków w sezonie letnim. Przy hali zlokalizowane będzie zaplecze, składające się z dwóch szatni z węzłami sanitarnymi (prysznice, wc), sanitariatów ogólnodostępnych, pomieszczenia opiekuna obiektu, pomieszczenia trenera (sędziów), magazynu, schowka porządkowego i innych pomieszczeń niezbędnych do funkcjonowania hali. W ramach inwestycji wykonana zostanie również niezbędna infrastruktura techniczna, w tym instalacje i przyłącza, a także powstanie utwardzone dojście do hali oraz miejsca postojowe.
Inwestycja wpłynie pozytywnie na sytuację mieszkańców miejscowości Gostkowo, Niepart, Gogolewo, Rozstępniewo, Roszkówko Są to miejscowości, w których funkcjonowało zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwo gospodarki rolnej. Dzieci i młodzież z tych miejscowości uczęszczają właśnie do Szkoły Podstawowej prowadzonej przez Edukacyjny Związek Międzygminny Gostkowo-Niepart. Obiekt będzie wykorzystywany na lekcjach wychowania fizycznego przez uczniów zlokalizowanej obok Szkoły Podstawowej. Po godzinach funkcjonowania szkoły obiekt wykorzystywany będzie przez mieszkańców dwóch gmin popegeerowskich, tworzących związek międzygminny. Realizacja inwestycji umożliwi mieszkańcom miejscowości, w których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej, rozwój kultury fizycznej, w tym także poprawę stanu zdrowia. Wybudowany obiekt stanie się miejscem spotkań mieszkańców okolicznych miejscowości popegeerowskich.
Kubatura budynku zaplecza: 1023,66 m3
Kubatura hali sportowej: 5159,52 m3
Powierzchna zabudowy zaplecza: 223,75 m2
Powierzchnia zabudowy hali: 1146,56 m2
Powierzchnia użytkowa zaplecza: 183,65 m2
Powierzchnia użytkowa hali: 1061,00 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45262310-7 - Zbrojenie
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
44112200-0 - Wykładziny podłogowe
44112220-6 - Podłogi z tworzyw sztucznych
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
51112000-0 - Usługi instalowania sprzętu sterowania i przesyłu energii elektrycznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4462096,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5387400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |