Remont budynku nr 5 przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu
14 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00290572
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00290572/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-05 11:24
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f3a9a473-d529-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7792404661
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00290572 z dnia 2023-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku nr 5 przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 14 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302067654
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bukowska 34
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-811
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: 261 274 802
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 14wog.zamowienia@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.14wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/14wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Wojskowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku nr 5 przy ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3a9a473-d529-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00290572
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004425/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont bud nr 5 ,ul Bukowska 34 w Poznaniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00169830
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 13/z/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 233936,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu budynku nr 5 przy
ul. Bukowskiej 34 w Poznaniu.
2. Zamawiający wymaga minimalnej gwarancji na roboty budowlane – 36 miesięcy.
3. Zamawiający nie dzieli zamówienie na części.
4. Zakres prac będzie obejmował prace remontowe polegające na:
Roboty budowlane
1) Klatka schodowa od ulicy
a) renowacja okładziny lastrykowej schodów,
b) wymiana drzwi,
c) położenie tynku mozaikowego,
d) roboty malarskie,
e) wykonanie sufitu podwieszonego,
f) wymiana grzejników,
g) ułożenie płytek posadzkowych,
2) Korytarz II piętro
a) wymiana drzwi,
b) sufit podwieszany,
c) tynk mozaikowy,
d) wymiana wykładziny podłogowej PCV,
e) roboty malarskie
3) Ponadto
a) wymiana zaworów grzejnikowych w całym budynku,
b) zabezpieczenie ogniochronne elementów wewnętrznej klatki schodowej drewnianej
Roboty elektryczne
1) demontaż i unieczynnienie instalacji oświetlenia klatki schodowej oraz korytarza na II piętrze,
2) demontaż starej rozdzielnicy głównej, na jej miejsce montaż nowej,
3) wykonanie nowej instalacji p/t oświetlenia podstawowego, awaryjnego i ewakuacyjnego na klatce schodowej i korytarzu II piętra.
Roboty teletechniczne
1) dostarczenie UPS Power Walker,
2) wykonanie instalacji elektrycznej pomiędzy rozdzielnią a szafą rack przeznaczoną do montażu UPS,
3) konfigurowanie UPS do pracy równoległej.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót zawierają: Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), kosztorysy (ślepe) oraz wzór umowy – stanowiące załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 ust. 3 ustawy – cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub ofertą z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę 300 384,18 zł brutto. Cena jedynej oferty spośród ofert pozostałych w postępowaniu wynosi 497 729,64 zł brutto
i przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia o kwotę 197 345,46 zł.
W związku z brakiem środków na sfinansowanie zamówienia i koniecznością ponownego oszacowania zamówienia Zamawiający unieważnia postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 497729,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 497729,64 PLN
| 2023-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |