Przebudowa dróg na terenie Gminy Nowa Sucha: - Przebudowa ulicy Bursztynowej w miejscowości Kozłów Biskupi - Przebudowa ulicy Wierzbowej w miejscowości Kozłów Biskupi
Gmina Nowa Sucha
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00290595
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00290595/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-05 11:29
- Lokalizacja
- Nowa Sucha, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-637e12ac-0e90-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8371693792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00290595 z dnia 2023-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg na terenie Gminy Nowa Sucha:
- Przebudowa ulicy Bursztynowej w miejscowości Kozłów Biskupi
- Przebudowa ulicy Wierzbowej w miejscowości Kozłów Biskupi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sucha
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148377
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowa Sucha
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sucha
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-513
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.7.) Numer telefonu: 468612051
1.5.8.) Numer faksu: 468612051 w.18
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nowasucha.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: nowasucha.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-637e12ac-0e90-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg na terenie Gminy Nowa Sucha:- Przebudowa ulicy Bursztynowej w miejscowości Kozłów Biskupi
- Przebudowa ulicy Wierzbowej w miejscowości Kozłów Biskupi
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-637e12ac-0e90-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00290595
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00022571/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa dróg na terenie Gminy Nowa Sucha: -Przebudowa ulicy Bursztynowej w miejscowości Kozłów Biskupi, -Przebudowa ulicy Wierzbowej w miejscowości Kozłów Biskupi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00268812
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP:271.9.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 544715,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa dróg na terenie Gminy Nowa Sucha:
1) Przebudowa ulicy Bursztynowej w miejscowości Kozłów Biskupi:
- Wykonanie warstwy o grubości 5cm z kruszywa łamanego na przygotowanym i zagęszczonym podłożu -543m,
- Wykonanie 4cm warstwy wiążącej z mieszanki mineralno- asfaltowej -543m,
- Wykonanie 4cm warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej- 543m,
- Wykonanie poboczy z kruszywa łamanego wraz z zagęszczeniem o grubości 15 cm oraz szerokości od 0,75m do 0,50m .
Długość całkowita nawierzchni 543m, szerokość nawierzchni od 5,00m do 4,00m.
2) Przebudowa ulicy Wierzbowej w miejscowości Kozłów Biskupi:
- Wykonanie warstwy o grubości 10 cm z kruszywa łamanego na przygotowanym i zagęszczonym podłożu- 224m,
- Wykonanie 4cm warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W- 224m,
- Wykonanie 4cm warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC8S- 224m,
- Wykonanie poboczy z kruszywa łamanego wraz z zagęszczeniem o grubości 10cm oraz szerokości 0,75m- 224m.
Długość całkowita nawierzchni 224m, szerokość podstawowa nawierzchni 4,00m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do końca terminu składania ofert, do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta| 2023-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |