Przebudowa urządzeń wodnych - studni głębinowych S-3, S-3A, N1, N1A na ujęciach wód podziemnych z utworów czwartorzędowych w Sierakowie Śląskim w Gminie Ciasna
GMINA CIASNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00290622
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00290622/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-05 11:33
- Lokalizacja
- Ciasna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-035dca1f-d9f0-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5751865341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00290622 z dnia 2023-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa urządzeń wodnych - studni głębinowych S-3, S-3A, N1, N1A na ujęciach wód podziemnych z utworów czwartorzędowych w Sierakowie Śląskim w Gminie Ciasna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIASNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398416
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nowa 1a
1.5.2.) Miejscowość: Ciasna
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-793
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ciasna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ciasna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa urządzeń wodnych - studni głębinowych S-3, S-3A, N1, N1A na ujęciach wód podziemnych z utworów czwartorzędowych w Sierakowie Śląskim w Gminie Ciasna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-035dca1f-d9f0-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00290622
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00088111/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa urządzeń wodnych - studni głębinowych S-3, S-3A, N1, N1A na ujęciach wód podziemnych z utworów czwartorzędowych w Sierakowie Śląskim w Gminie Ciasna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Operacje typu "Gospodarka wodno-ściekowa" realizowane w ramach podziałania "Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków EFRROW2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00175572
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK.ID.271.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje przebudowę urządzeń wodnych - studni głębinowych S-3, S-3A, N1, N1A na ujęciach wód
podziemnych z utworów czwartorzędowych w Sierakowie Śląskim w Gminie Ciasna. W zakres przebudowy wchodzą,
między innymi, rozebranie istniejących kopców ziemnych i betonowych bunkrów, przedłużenie rur osłonowych, wymiana
pomp, zasypanie podziemnych części bunkra, montaż obudów naziemnych na betonowych postumentach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają operat wodnoprawny, projekt techniczny oraz przedmiar robót
stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia (dalej SWZ). Opis przedmiotu zamówienia został
wskazany w załączniku nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1315292,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1315292,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1315292,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlane Joachim i Teresa Ledwoń Sp. J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 575 12 12 567
7.3.3) Ulica: Zjednoczenia 1K
7.3.4) Miejscowość: Ciasna
7.3.5) Kod pocztowy: 42-793
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1315292,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 175 dni
| 2023-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |