„Remont nawierzchni drogi powiatowej nr 2704G w miejscowości Osowo Leśne”
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STAROGARDZIE GDAŃSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00290757
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00290757/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-05 11:59
- Lokalizacja
- Starogard Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de24498d-051b-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5921878941
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00290757 z dnia 2023-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont nawierzchni drogi powiatowej nr 2704G w miejscowości Osowo Leśne”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STAROGARDZIE GDAŃSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191687260
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 9
1.5.2.) Miejscowość: Starogard Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdstg@pzdstg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdstg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.pzdstg.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont nawierzchni drogi powiatowej nr 2704G w miejscowości Osowo Leśne”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de24498d-051b-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00290757
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00014677/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont nawierzchni drogi powiatowej nr 2704G w miejscowości Osowo Leśne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.404.09.2023.JD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 406504,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje: - odtworzenie trasy i punktów wysokościowych – ok. 1 km - rozbiórka nawierzchni bitumicznej przez frezowanie – śr. gr. 2 cm (20% powierzchni) – ok. 1 000,00 m2 - rozebranie nawierzchni z trylinki – ok. 10,50 m2 - rozebranie krawężników wtopionych 12x25 cm na podsypce cementowo-piaskowej – ok. 20,00 m - rozebranie nawierzchni z kostki betonowej 14x12 cm na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin zaprawą cementową – ok. 78,80 m2 - rozebranie krawężników betonowych 12x25 cm na podsypce cementowo-piaskowej – ok. 98,00 m - rozebranie ław pod krawężniki z betonu – ok. 8,649 m3 - wykonanie koryta na poszerzeniach jezdni w gruncie kat. II-IV – 10 cm głębokości koryta – poszerzenie średni 1,0 m – ok. 491,530 m2 - wykonanie koryta na poszerzeniach jezdni w gruncie kat. II-IV – za każde dalsze 5 cm głębokości koryta, krotność=2,5 – ok. 491,530 m2 - rowki pod krawężniki i ławy krawężnikowe o wymiarach 40x40 cm w gruncie kat. III-IV – ok. 488,400 m - mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie kat. I-IV – ok. 491,530 m3 - podbudowa z kruszywa łamanego – warstwa górna o grubości po zagęszczeniu 10 cm – ok. 491,530 m3 - podbudowa z kruszywa łamanego – warstwa górna – za każdy dalszy 1 cm grubości po zagęszczeniu, krotność=2,5 – ok. 491,530 m3 - podbudowa z betonu asfaltowego śr. gr. 6 cm – ok. 75 t - ława pod krawężniki betonowa z oporem – ok. 43,956 m3 - krawężniki betonowe wtopione o wymiarach 12x25 cm na podsypce cementowo-piaskowej – ok. 488,400 m - układanie nawierzchni zjazdów z betonowej kostki brukowej gr. 8 cm – ok. 78,80 m2 - umocnienie skarp i dna kanałów płytami prefabrykowanymi typu Meba – ok. 128,0 m2 - załadunek, wywiezienie i utylizacja gruzu z terenu rozbiórki – ok. 168,799 m3 - oczyszczenie warstwy konstrukcyjnej – ok. 4 800,00 m2 - skropienie warstw konstrukcyjnych – ok. 10 390,00 m2 - warstwa wyrównawcza z betonu asfaltowego AC16W 35/50 – ok. 346,27 m3 - siatka do zbrojenia warstw nawierzchni asfaltowych z włókien szklanych wstępnie przesączona asfaltem 120x120 kNm – ok. 1000,00 m2
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S dla ruchu KR3 śr. gr. 4 cm – ok. 5 590,00 m2 - oznakowanie poziome cienkowarstwowe – ok. 80,00 m2
Na remontowanym odcinku istnieje oznakowanie poziome, ale na nowo ułożonej nawierzchni należy wykonać oznakowanie poziome zgodnie z zatwierdzonym projektem. Zamawiający udostępni projekt Wykonawcy podczas przekazania placu budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożono trzy oferty. Oferta z najniższą ceną to: 816 788,20 zł brutto. Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na zamówienie wynosi: 500 000 zł brutto. Cena oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na zamówienie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 816788,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 986460,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |