„REMONT I PRZEBUDOWA KAZAMAT W DONJONIE TWIERDZY KŁODZKO WRAZ Z PRZYSTOSOWANIEM NA POMIESZCZENIA EKSPOZYCYJNE”
Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00290847
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00290847/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-05 12:15
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0195439-09dc-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8831709202
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00290847 z dnia 2023-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„REMONT I PRZEBUDOWA KAZAMAT W DONJONIE TWIERDZY KŁODZKO WRAZ Z PRZYSTOSOWANIEM NA POMIESZCZENIA EKSPOZYCYJNE”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891401714
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 29
1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 647 21 30
1.5.8.) Numer faksu: 74 647 21 30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zamg.klodzko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zamg.bip.klodzko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d0195439-09dc-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„REMONT I PRZEBUDOWA KAZAMAT W DONJONIE TWIERDZY KŁODZKO WRAZ Z PRZYSTOSOWANIEM NA POMIESZCZENIA EKSPOZYCYJNE”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0195439-09dc-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00290847
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00203405/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont posadzki w kazamatach Donjonu wraz z ułożeniem instalacji ogrzewania podłogowego i instalacją pompy ciepła (wystawa AEG).
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie to - PROJEKT OBJĘTY JEST DOFINANSOWANIEM MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO W PROGRAMIE MIEJSCA PAMIĘCI I TRWAŁE UPAMIĘTNIANIE W KRAJU 2023.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00257472
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont pięciu pomieszczeń – kazamat na poziomie „0” Donjonu – śródszańca w zabytkowej Twierdzy Kłodzko oraz ich adaptacja na cele ekspozycyjne po zlikwidowanej funkcji produkcyjnej. Budynek powstał jako Twierdza o przeznaczeniu militarnym. Aktualnie pełni funkcje turystyczne, edukacyjne i ekspozycyjne. Forma architektoniczna i funkcja obiektu pozostaje bez zmian.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania jest w szczególności:
Remont posadzek:
- skuwanie i frezowanie nadmiernych wyniesień i nierówności wtórnych posadzek betonowych,
- wykonanie cienkowarstwowego podkładu poziomującego,
- ułożenie izolacji przeciwwilgociowej z folii – dwie warstwy,
- ułożenie izolacji termicznej ze styropianu XPS 7 cm,
- ułożenie izolacji przeciwwilgociowej,
- ułożenie nowej posadzki betonowej na instalacji ogrzewania podłogowego min 7 cm
- wykończenie posadzki poprzez polerowanie i impregnację posadzki,
- w grubości ościeży wejść do kazamat wykonać pochylnie niwelujące wysokość nadłożonej posadzki z rzędną istniejących posadzek,
- istniejącą studnię kanalizacyjna podnieść i przekryć nowym deklem na kołnierzu – wypoziomować do rzędnej nowej posadzki.
W zakresie instalacji:
- wykonanie instalacji sanitarnych ogrzewania podłogowego pomieszczeń ekspozycyjnych,
- wykonanie pomieszczenia kotłowni oraz pompy ciepła.
Podstawą dla realizacji zadania jest dokumentacja projektowa załączona do postępowania przez Zamawiającego, stanowiące załączniki do SWZ, obejmujące:
- projekt budowlany
- projekt techniczny
- pozwolenie konserwatorskie
- pozwolenie na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Otwarto oferty złożone przez następujących Wykonawców: INSTAL-MASTER Arkadiusz Nowak ul. Pułaskiego 3, 57-320 Polanica- Zdrój, NIP: 8831720391, cena w kwocie brutto: 252.150,00 zł (słownie: dwieście pięćdziesiąt dwa tysiące sto pięćdziesiąt złotych), w tym podatek VAT w wysokości 23%, to jest w kwocie 47.150,00 zł, (słownie: czterdzieści siedem tysięcy sto pięćdziesiąt złotych). OKRES GWARANCJI 72 miesiące.
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia to: 230 000,00 PLN brutto. Zamawiający nie może obecnie zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252150 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 252150 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |