Dostawa endoprotez, implantów ortopedycznych wraz z udostępnieniem instrumentarium dla Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu

WOJEWÓDZKI SZPITAL IM.ZOFII Z ZAMOYSKICH TARNOWSKIEJ W TARNOBRZEGU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00290934
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-07-05 12:30
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8671881486
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Implanty ortopedyczne

Wykonawcy

3 przyznane

ENOVIS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
123 876 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
123 876 PLN
ZIMMER BIOMET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
59 400 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.