Wymiana WLZ III i IV etap w Szkole Podstawowej nr 185 ul. Bora Komorowskiego 31 w Warszawie
Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Praga-Południe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00291471
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00291471/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-05 14:01
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ecdba908-eb21-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00291471 z dnia 2023-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana WLZ III i IV etap w Szkole Podstawowej nr 185
ul. Bora Komorowskiego 31 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Praga-Południe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grochowska 274
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-841
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pragapoludnie.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pragapld.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana WLZ III i IV etap w Szkole Podstawowej nr 185ul. Bora Komorowskiego 31 w Warszawie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecdba908-eb21-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00291471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00034912/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Wymiana WLZ III i IV etap w Szkole Podstawowej nr 185 ul. Bora Komorowskiego 31
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00205025
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-VI-ZP/23/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana WLZ III i IV etap w budynku Szkoły Podstawowej nr 185, przy ul. Bora Komorowskiego 31 w Warszawie.
Zakres robót budowlanych III-IV Etapu:
Instalacja odgromowa (Budynek Główny A oraz Budynek B)
a) Demontaże instalacji
b) Montaż nowej instalacji odgromowej
c) Pomiary, wizualizacja papierowa, metryka
Główne trasy kablowe (Budynek Główny A)
Instalacja i oprawy oświetleniowe (podstawowe oraz awaryjne/ewakuacyjne)
a) piwnica – 1,
b) parter,
c) piętro 1,
Instalacje WLZ
a) piwnica
b) parter,
c) piętro 1
Rozdzielnice – Tablica Kuchni
Gniazda i oprzewodowanie
a) piwnica
b) parter,
c) piętro 1.
System monitoringu wizyjnego CCTV całego obiektu
Sufity podwieszane
a) parter
DOKUMENTACJA POWYKONAWCZA
UDZIAŁ W ODBIORACH ROBÓT ZANIKAJĄCYCH lub ULEGAJĄCYCH ZAKRYCIU
UDZIAŁ w ODBIORZE KOŃCOWYM
Do robót towarzyszących związanych z budową instalacji elektrycznych należą:
Wykonanie przejść dla przewodów przez ściany i stropy.
Wykonanie przepustów instalacyjnych przeciwpożarowych w ścianach i stropach o odporności ogniowej tych elementów.
Montaż konstrukcji wsporczych (korytka kablowe).
Wszelkie roboty budowlane związane z robotami elektrycznymi.
Zabezpieczenie pomieszczeń podczas prowadzenia prac, a w szczególności podłóg (folia; tektura falista).
Wyniesienie wyposażenia i mebli z pomieszczeń, TAKŻE KUCHNI, przed rozpoczęciem prac.
Po zakończeniu robót w pomieszczeniu - wniesienie,
Każdorazowo po zakończeniu robót (w danym dniu) oczyszczenie i uporządkowanie placu robót z wszelkich pozostałości po robotach,
Po zakończenie robót oczyszczenie i umycie podłóg oraz otworów.
Wykonywane roboty powinny być wykonane zgodnie z wymaganiami obowiązujących przepisów, norm i instrukcji. Wyroby stosowane do zabudowy muszą być nowe (nieużywane).
Wszystkie materiały po dostarczeniu na plac budowy, przed montażem, zostaną sprawdzone przez Zamawiającego pod względem spełnienia warunków SWZ oraz dostarczonych na budowę certyfikatów i kart katalogowych.
2. Szczegółowy opis oraz zakres robót określają załączniki nr 9,10 do SWZ tj. dokumentacja projektowa, przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1000000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1281377,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1045500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRT PROJECT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5223218796
7.3.3) Ulica: Przedpole 1 lok. 13
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-241
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1045500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |