Usługa organizacji i przeprowadzenia szkoleń dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu im. Polskich Olimpijczyków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00291531
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-05 14:10
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8960007519
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkoleniowe
Wykonawcy
5 przyznanych
BMK SZKOLENIA I REHABILITACJA 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
99 960 PLNBMK SZKOLENIA I REHABILITACJA 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
60 000 PLNZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
185 220 PLNBMK SZKOLENIA I REHABILITACJA 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
60 000 PLNBMK SZKOLENIA I REHABILITACJA 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
443 648 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.