Dostawa i dystrybucja energii elektrycznej na rzecz: - Tomaszowskiego TBS Sp. z o.o., - SP 10 w Tomaszowie Maz., - ZSP nr 2 w Tomaszowie Maz.

TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00080281
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00080281/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-30 22:15
Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f4832cfc-968d-481b-8fc6-c645130de60f
Identyfikator
7732120641
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaPrzesył energii elektrycznej

Wykonawcy

3 przyznane

PGE OBRÓT SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL · lot 0
264 031,28 PLN
PGE OBRÓT SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL · lot 1
627 231,43 PLN
PGE OBRÓT SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL · lot 2
275 918,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00080281 z dnia 2025-01-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i dystrybucja energii elektrycznej na rzecz:
- Tomaszowskiego TBS Sp. z o.o.,
- SP 10 w Tomaszowie Maz.,
- ZSP nr 2 w Tomaszowie Maz.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Oddział zamawiającego: Tomaszowskie TBS Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590708822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Majowa 15

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 (44) 724- 64-20

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ttbsprzetargi@ttbs.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ttbs.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f4832cfc-968d-481b-8fc6-c645130de60f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732125124

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ostrowskiego

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Maz.

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: (44) 723 67 83

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp10@dziesiatka.tm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dziesiatka.tm.pl/

Zamawiający 3

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732476697

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wiejska 29/31

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Maz.

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44) 723 95 86

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsp2@tomaszow-maz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zs-p2tomaszow.wikom.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i dystrybucja energii elektrycznej na rzecz:
- Tomaszowskiego TBS Sp. z o.o.,
- SP 10 w Tomaszowie Maz.,
- ZSP nr 2 w Tomaszowie Maz.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4832cfc-968d-481b-8fc6-c645130de60f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00080281

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00214165/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa i dystrybucja energii elektrycznej na rzecz: Tomaszowskiego TBS Sp. zo.o. w Tomaszowie Mazowieckim, SP 10 w Tomaszowie Maz., ZSP nr 2 w Tomaszowie Maz.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00506204

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 17/2024 - II postępowanie

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów
wskazanych w załącznikach do SWZ, przy szacunkowym rocznym (12- miesięcznym) zużyciu energii elektrycznej na
poziomie
Część 1: TTBS - 154 000 KWh
przy czym:
miejsca dostarczania energii elektrycznej
punkty poboru energii
numery liczników
grupy taryfowe
moce umowne
określono w załączniku nr 1 do SWZ, na który składają się załączniki do części zamówienia: 1.1 – cz. 1 stanowiące opis
przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

65310000-9 - Przesył energii elektrycznej

4.5.5.) Wartość części: 118913,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów
wskazanych w załącznikach do SWZ, przy szacunkowym rocznym (12- miesięcznym) zużyciu energii elektrycznej na
poziomie:
Część 2: SP nr 10 - 515 147 KWh
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00459208 z dnia 2024-08-14
2024-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
przy czym:
miejsca dostarczania energii elektrycznej
punkty poboru energii
numery liczników
grupy taryfowe
moce umowne
określono w załączniku nr 1 do SWZ, na który składają się załączniki do części zamówienia:1.2 – cz. 2, stanowiące opis
przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

65310000-9 - Przesył energii elektrycznej

4.5.5.) Wartość części: 605348,96 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów
wskazanych w załącznikach do SWZ, przy szacunkowym rocznym (12- miesięcznym) zużyciu energii elektrycznej na
poziomie:
Część 3: ZSP nr 2 - 218 500 KWh,
przy czym:
miejsca dostarczania energii elektrycznej
punkty poboru energii
numery liczników
grupy taryfowe
moce umowne
określono w załączniku nr 1 do SWZ, na który składają się załączniki do części zamówienia: 1.3 - cz. 3, stanowiące opis
przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

65310000-9 - Przesył energii elektrycznej

4.5.5.) Wartość części: 223600,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 264031,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 403458,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 264031,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGE Obrót SA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130268082

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 264031,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 627231,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 835312,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 627231,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGE Obrót SA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130268082

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 627231,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275918,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 355906,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275918,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGE Obrót SA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130268082

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275918,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-01-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy