Usługa realizacji warsztatów dla osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w związku z realizacją projektu pn. „Postaw na rozwój!”

Toruńskie Centrum Usług Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00291870
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-07-05 15:27
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9562373254
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

5 przyznanych

ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
21 980 PLN
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
21 980 PLN
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
21 980 PLN
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
21 980 PLN
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
8792 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.