Zakup i dostawa testerów – odczynników do wstępnej identyfikacji środków narkotycznych na potrzeby jednostek Policji garnizonu śląskiego

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00292071
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-07-06 07:57
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6340137913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki chemiczne

Wykonawcy

19 przyznanych

"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
97 176,15 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5209,05 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7221,33 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
19 003,5 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
20 143,71 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
29 265,39 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 008,51 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8614,92 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8234,85 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8488,23 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
12 922,38 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8614,92 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
66 459,36 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
19 226,13 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
118 089,84 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
17 564,4 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
6543,6 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5227,5 PLN
"TRANSFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5227,5 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.