Likwidacja barier architektonicznych w Urzędzie Miasta Białogard

MIASTO BIAŁOGARD - URZĄD MIASTA BIAŁOGARD

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00080430
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00080430/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-31 07:27
Lokalizacja
Białogard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e5d762e4-7a0a-4a70-b99b-f568aa11fb22
Identyfikator
6721001814
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE 'MATEXIM' HEIDNER I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNABiałogard, PL · lot 0
205 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00080430 z dnia 2025-01-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Likwidacja barier architektonicznych w Urzędzie Miasta Białogard

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO BIAŁOGARD - URZĄD MIASTA BIAŁOGARD

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920452

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 18

1.5.2.) Miejscowość: Białogard

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 943579100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um.zamowienia.publiczne@bialogard.info

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialogard.info

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e5d762e4-7a0a-4a70-b99b-f568aa11fb22

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Likwidacja barier architektonicznych w Urzędzie Miasta Białogard

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5d762e4-7a0a-4a70-b99b-f568aa11fb22

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00080430

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042671/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Likwidacja barier architektonicznych w Urzędzie Miasta Białogard

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661291

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.16.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 170037,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach zamówienia przewiduje się roboty budowlane polegające na przebudowie budynku Urzędu Miasta Białogard (przebudowa toalet dla potrzeb osób niepełnosprawnych) w ramach zamierzenia budowlanego:
"Modernizacja toalet w budynku Urzędu Miasta Białogard" w ramach programu „Likwidacja barier architektonicznych w Urzędzie Miasta Białogard”, dofinansowana ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, decyzjami administracyjnymi, obowiązującymi przepisami i zasadami wiedzy technicznej, w zakresie:
a) roboty rozbiórkowe i demontażowe:
 skucie okładzin ściennych i podłogowych,
 demontaż przyborów sanitarnych,
 rozbiórka ścianek działowych,
 demontaż skrzydła drzwi wejściowych do pomieszczenia toalety.
b) wymiana instalacji wodno–kanalizacyjnej i C.O.,
c) wymiana instalacji elektrycznej,
d) montaż systemu przywoławczego z zasilaniem awaryjnym,
e) tynkowanie ścian,
f) roboty okładzinowe oraz malarskie,
g) montaż systemowych ścianek działowych,
h) montaż nowych przyborów sanitarnych: akcesoria dodatkowe: dozowniki mydła, pojemniki na ręczniki papierowe, pojemniki na papier toaletowy, suszarki do rąk – mocowane na wysokości umożliwiającej swobodny dostęp do nich osobom poruszającym się na wózku,
i) montaż odrestaurowanych drzwi wejściowych do toalety wraz z nową ościeżnicą; szczegółowe udogodnienia w toalecie dla osoby niepełnosprawnej:
 podłoga antypoślizgowa,
 poręcze nierdzewne,
 dostęp do umywalki zapewniony z pozycji siedzącej,
 bateria umywalkowa uruchamiana za pomocą dźwigni, przycisku lub automatycznie,
 kształt i wymiary umywalki muszą pozwalać na wygodne oparcie łokci na umywalce,
 klamka drzwiowa od kabiny toalety o ergonomicznym kształcie, bez ostrych krawędzi,
 system przywoławczy z zasilaniem awaryjnym,
 wymiana oświetlenia oraz grzejnika oraz remont instalacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 479700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 205000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „MATEXIM” Heidner i wspólnicy spółka jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6721001694

7.3.3) Ulica: Królowej Jadwigi 4

7.3.4) Miejscowość: Białogard

7.3.5) Kod pocztowy: 78-200

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty elektryczne - KABELCOM Krzysztof Wańczyk

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 205000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane