Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” w Celestynowie

GMINA CELESTYNÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00292531
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00292531/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-06 09:48
Lokalizacja
Celestynów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-85383c5c-0b6d-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5321057650
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00292531 z dnia 2023-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” w Celestynowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CELESTYNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268965

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Regucka 3

1.5.2.) Miejscowość: Celestynów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-430

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227897060

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.michalska@celestynow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.celestynow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” w Celestynowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85383c5c-0b6d-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00292531

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00040823/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” w Celestynowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00261531

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIZPiFZ.271.32.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja ogrodzenia kompleksu boisk „Orlik 2012” w Celestynowie polegająca na:
1) Demontażu starego ogrodzenia z siatki polipropylenowej okalającego i dzielącego kompleks boisk Orlik 2012;
2) Montażu ogrodzenia panelowego typu 2D o wysokości 4 m i wymiarach pojedynczego panelu ogrodzeniowego 2030 mm x 2500 mm, koloru zielonego
o średnicy drutu fi 8/6/8 wraz z 3 furtkami wyjściowymi panelowymi 2D – kolor zielony;
3) Instalacji piłkochwytu za bramkami o wysokości słupów 7 m o profilu 80 mm x 80 mm, grubość ścianki 2 mm, 2 zastrzałów, siatki polietylenowa o wymiarach 6 m x 20 m (120 m²) o grubości 4 mm koloru zielonego, wielkość oczka 10 cm x 10 cm wraz z linką stalową ocynkowaną o grubości 3 mm i długości 100 m, śruby rzymskie M8 – 4 sztuki
w ramach zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boiska ORLIK 2012” w Celestynowie”.
2. Przedmiot zamówienia współfinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej zadania inwestycyjnego w ramach programu modernizacji kompleksów sportowych „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” – EDYCJA 2022.
3. Wykonawca zobowiązany jest do wyniesienia, wywiezienia i utylizacji odpadów budowlanych na swój koszt.
4. Wszystkie materiały użyte do realizacji przedmiotu zamówienia muszą być materiałami nowymi i posiadać odpowiednie certyfikaty, atesty, aprobaty techniczne, nie mogą być szkodliwe dla zdrowia i muszą być dopuszczone do stosowania w budownictwie.
5. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający na realizację przedmiotowego zamówienia przeznaczył 210.000,00 zł, zaś kwota najkorzystniejszej oferty wynosi 287.000,40 zł. W związku z brakiem możliwości zwiększenia środków finansowych niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia do oferty, która przedstawia najkorzystniejszą cenę, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 287000,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 287000,40 PLN

2023-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane