Modernizacja kaplic na terenie cmentarzy komunalnych w Gliwicach
Miejski Zarząd Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00292745
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00292745/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-06 10:26
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f3be592-0375-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6310112268
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00292745 z dnia 2023-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kaplic na terenie cmentarzy komunalnych w Gliwicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 231 0031
1.5.8.) Numer faksu: 32 231 00 32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1f3be592-0375-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kaplic na terenie cmentarzy komunalnych w Gliwicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f3be592-0375-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00292745
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00040547/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja kaplicy znajdującej się na terenie cmentarza Centralnego
1.1.9 Modernizacja kaplicy znajdującej się na terenie cmentarza Lipowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00264598
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZUK-EPZ.50.53.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 331839,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Modernizacja kaplicy Cmentarza Lipowego przy ul. Poniatowskiego w Gliwicach - etap I.Zakres prac budowlanych w ramach I-go etapu:
1. Modernizację stolarki drzwiowej;
2. Roboty wewnętrzne – ściany i tynki;
3. Posadzki i instalacje.
Integralną częścią niniejszej specyfikacji są:
1. Projekt (załączony dla całości przedsięwzięcia).
2. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
3. Przedmiar robót ( dla I-go etapu).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 231000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres prac budowlanych i dostawy:1. Malowanie elewacji farbami elewacyjnymi - 1284,6 m2 z zastosowaniem rusztowania warszawskiego do 5 m.
2. Malowanie farbami elewacyjnymi – wieżyczka i kominy – 56,2 m2 z zastosowaniem zwyżki.
3. Malowanie drzwi i ram okiennych – 99,54 m2.
4. Malowanie krat metalowych (balustrady) farbami antykorozyjnymi - 45,6 m2.
5. Prace wyburzeniowe – wykucie otworów na okna.
6. Prace tynkarskie.
7. Prace stolarskie / ślusarskie (montaż dodatkowych okuć drzwi).
8. Dostawę i montaż okien stałych z kwaterą uchylną wg. opisu (uwaga: wymiary zweryfikować na budowie!).
9. Malowanie farbami emulsyjnymi do malowania wnętrz - 870,6 m2.
10. Malowanie lamperii o wysokości 2 m - 38,5 m2.
11. Dostawę i montaż zadaszonej komory chłodniczej do przechowywania kwiatów o warunkach minimalnych:
1) min. wymiary komory 2,0 x 3,0 x 2,3 m ( dł.* szer.* wys.);
2) zakres temperatury 0-6°C;
3) wewnętrzny czujnik temperatury;
4) ścianki z płyty warstwowej malowanej na kolor RAL biały lub szary;
5) stalowa konstrukcja umożliwiająca przestawienie komory;
6) drzwi chłodnicze rozwierane o świetle min 0,8 m;
7) oświetlenie sufitowe jednopunktowe z czujką ruchu;
8) jednofazowy agregat chłodniczy;
9) wyposażona w kurtyny typu cold stop;
10) wyposażenie wnętrza w regały modułowe z regulacją poziomu ustawienia min 5 półek na regale;
11) agregat chłodzący na zewnątrz budynku;
12) mile widziane rozwiązania energooszczędne.
UWAGA: ze względu na warunki lokalowe i miejsce ustawienia komora chłodnicza musi zostać dostarczona w częściach, a kompletny montaż może nastąpić tylko w miejscu docelowym (rysunek i miejsce ustawienia komory chłodniczej znajduje się w dokumentacji
technicznej).
Wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami oraz według wytycznych inwestora. Odcienie kolorów zewnętrznych winny być zatwierdzone przez Miejskiego Konserwatora Zabytków.
Integralną częścią niniejszej specyfikacji są:
1. Załączniki graficzne.
2. Przedmiar robót.
3. SST.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 177162,71 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty złożonej w postępowaniu przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty złożonej w postępowaniu przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2023-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |