„Zamówienie na realizację specjalistycznych zajęć terapii pedagogicznej z dziećmi od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, w ramach zadań WOKRO”.
ZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH W GOŁDAPI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00292768
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-06 10:31
- Lokalizacja
- Gołdap, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8471613261
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieżyUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną
Wykonawcy
6 przyznanych
Dominika BaziukGołdap, PL
10 800 PLNMagdalena GarniewskaPiękne Łąki 2H, PL
10 800 PLNBITEL EMILIAGOŁDAP, PL
10 800 PLNMarta SkrodzkaGołdap, PL
10 800 PLNOkinczyc AnnaGołdap, PL
10 800 PLNUrszula SielawaGołdap, PL
10 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.