„Zamówienie na realizację specjalistycznych zajęć psychoruchowych w tym Weronika Sherborne z dziećmi od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, w ramach zadań WOKRO”.
ZESPÓŁ PLACÓWEK EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYCH W GOŁDAPI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00292961
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-06 11:03
- Lokalizacja
- Gołdap, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8471613261
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieżyUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną
Wykonawcy
4 przyznane
Wioletta OsieckaGOŁDAP, PL
10 800 PLNADAMSKA PAULINAGOŁDAP, PL
10 800 PLNRadzewicz RobertGołdap, PL
10 800 PLNJÓZEF ŚWITAJSIEDLISKO 29, PL
10 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.