Dostawy żywności w roku 2025 na potrzeby Bursy Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 3 w Krakowie, ul. Ułanów 21a, 31-450 Kraków - WARZYWA, OWOCE oraz POZOSTAŁE ART. SPOŻYWCZE ORAZ PRZYPRAWY
BURSA SZKOLNICTWA PONADPODSTAWOWEGO NR 3
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00080611
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00080611/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-31 08:25
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ffb9f45-6801-46f5-9fcb-c939097de420
- Identyfikator
- 9451410058
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00080611 z dnia 2025-01-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy żywności w roku 2025 na potrzeby Bursy Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 3 w Krakowie, ul. Ułanów 21a, 31-450 Kraków - WARZYWA, OWOCE oraz POZOSTAŁE ART. SPOŻYWCZE ORAZ PRZYPRAWY
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: BURSA SZKOLNICTWA PONADPODSTAWOWEGO NR 3
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350535879
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ułanów 21A
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-450
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bursa3@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bursa3.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8ffb9f45-6801-46f5-9fcb-c939097de4201.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy żywności w roku 2025 na potrzeby Bursy Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 3 w Krakowie, ul. Ułanów 21a, 31-450 Kraków - WARZYWA, OWOCE oraz POZOSTAŁE ART. SPOŻYWCZE ORAZ PRZYPRAWY2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ffb9f45-6801-46f5-9fcb-c939097de420
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00080611
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00280535/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawy żywności w roku 2025 na potrzeby Bursy Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 3 w Krakowie, ul. Ułanów 21a, 31-450 Kraków - WARZYWA, OWOCE oraz POZOSTAŁE ART. SPOŻYWCZE ORAZ PRZYPRAWY
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
3.6 Zastosowanie trybu zamówienia z wolnej ręki jest wynikiem, że w postępowaniu o numerze referencyjnym 2/ZP/2024 w zakresie pakietu nr 7 (który jest przedmiotem zamówienia z wolnej ręki), została złożona jedna oferta, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp, co w konsekwencji doprowadziło do unieważnienia postępowania przetargowego w zakresie tego pakietu na podstawie art. 255 pkt 2 Pzp
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-21ef4663-3932-47e3-b5c1-48ed98c2eae5
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2B/ZP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 167539,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawy żywności w roku 2025 na potrzeby Bursy Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 3 w Krakowie, ul. Ułanów 21a, 31-450 Kraków, według załącznika nr 1 i nr 2 do Umowy – WARZYWA, OWOCE4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
4.5.5.) Wartość części: 60520,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawy żywności w roku 2025 na potrzeby Bursy Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 3 w Krakowie, ul. Ułanów 21a, 31-450 Kraków, według załącznika nr 1 i nr 2 do Umowy – POZOSTAŁE ART. SPOŻYWCZE ORAZ PRZYPRAWY4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 107019,44 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MGM SPÓŁKA Z O. O., Adres: ul. Winnica 17; 32-065 Nawojowa Góra, KRS – 0000855282, NIP – 5130267336, REGON – 38678238300000
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP – 5130267336, REGON – 38678238300000
7.3.4) Miejscowość: Nawojowa Góra
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60520,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANNA CHLEBDA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA VICTORIA II, ul. Legionów Piłsudskiego 7/7, 30-509 Kraków, NIP – 6762357956, REGON - 121367793
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP – 6762357956, REGON - 121367793
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107019,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-01-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |