Budowa Nadodrzańskiej Strefy Aktywności w m. Brzeg Głogowski, gmina Żukowice

GMINA ŻUKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00293174
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00293174/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-06 11:40
Lokalizacja
Żukowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eca30348-f096-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
6931940582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00293174 z dnia 2023-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Nadodrzańskiej Strefy Aktywności w m. Brzeg Głogowski, gmina Żukowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻUKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647386

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ŻUKOWICE 148

1.5.2.) Miejscowość: Żukowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-231

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76 831 42 41

1.5.8.) Numer faksu: 76 831 41 49

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zukowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zukowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zukowice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Nadodrzańskiej Strefy Aktywności w m. Brzeg Głogowski, gmina Żukowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eca30348-f096-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00293174

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036738/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa Nadodrzańskiej Strefy Aktywności w m. Brzeg Głogowski, gmina Żukowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00213288

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGNiOŚ.271.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 500797,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu przestrzeni publicznej w miejscowości Brzeg Głogowski (dz. nr 320/6 obręb Brzeg Głogowski, gmina Żukowice). Głównym celem jest stworzenie otwartego, ogólnodostępnego kompleksu sportowo-rekreacyjnego, na którym obok istniejącego boiska wielofunkcyjnego, placu zabaw oraz siłowni plenerowej, planuje się utworzenie strefy skatepark oraz strefy workout.
Prace związane z zagospodarowaniem terenu obejmować będą:
- zdjęcie humusu, korytowanie terenu z wyprofilowaniem spadków;
- wykonanie nawierzchni utwardzonej, betonowej – plac rekreacyjny (skatepark) o wymiarach 11,50 x 23,00m;
- wykonanie nawierzchni utwardzonej z kostki betonowej – dojście do placu o wymiarach 2,00 x 3,50m;
- wykonanie placu rekreacyjnego workout ze strefą bezpieczną piaszczystą) o wymiarach 5,57 x 10,56m;
- montaż urządzeń małej architektury (szczegółowo przedstawiony na rys. Z1), regulaminu i kosza na śmieci;
- wykonanie trawnika.
Wszystkie prace należy wykonać zgodnie z załączoną dokumentacją projektową oraz przedmiarem robót.
Po zakończeniu prac należy wykonać i przedłożyć pełną inwentaryzację powykonawczą.
Przedmiotu zamówienia należy wykonać zgodnie z Polskimi Normami oraz obowiązującymi przepisami prawa. Urządzenia powinny odznaczać się wysoką odpornością na oddziaływaniem czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia w wyniku aktów wandalizmu.
UWAGA: Przedmiotowe zadanie nie obejmuje wskazanej w dokumentacji projektowej rozbiórki istniejącego starego boiska o nawierzchni bitumicznej. Zamawiający rezygnuje z wykonania tego elementu.
WAŻNE: Wykonawca przed złożeniem oferty zobowiązany jest do zapoznania się z zakresem robót na miejscu ich wykonania. ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy Pzp – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

W związku z tym, iż oferta z najniższą ceną mieszcząca się w kwocie jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia została odrzucona, natomiast kolejna oferta w rankingu ofert, spełniająca warunki udziału w postępowaniu – oceniona jako oferta najkorzystniejsza, przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej, zachodzi przesłanka do unieważnia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 555771,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 571950,00 PLN

2023-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane