Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 7 w Chorzowie, ul. Łagiewnicka 16 – I/2023

Przedszkole nr 7

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00293736
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-07-06 13:09
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6271175246
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewnePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty mleczarskieJajaOwoce, warzywa i podobne produktyRóżne produkty spożywczeMięsoŚwieży dróbWieprzowinaWołowinaProdukty głęboko mrożone

Wykonawcy

6 przyznanych

SPÓŁKA CYWILNA ANDRZEJ PIECHA,JUSTYNA PIECHA-PIEROŃCZYKChorzów, PL
5560 PLN
TOMASZ RULKAChorzów, PL
16 219,65 PLN
TOMASZ RULKAChorzów, PL
16 219,65 PLN
TOMASZ RULKAChorzów, PL
13 881,88 PLN
GRAŻYNA UMIŃSKAChorzów, PL
14 727,1 PLN
RENATA IDZIKOWSKASyców, PL
5541 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.