Wykonanie usługi nadzoru naukowego nad opracowaniem projektu planu ochrony dla obszaru Natura 2000 Puszcza Białowieska PLC200004 z wyłączeniem powierzchni Białowieskiego Parku Narodowego

REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W BIAŁYMSTOKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00293809
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-07-06 13:20
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5423106553
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi środowiska naturalnegoUsługi planowania przestrzennego

Wykonawcy

2 przyznane

Krzysztof Tatoj (Krzysztof Tatoj)Zaborze, PL
34 000 PLN
Krzysztof Tatoj (Krzysztof Tatoj)Zaborze, PL
34 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.