Modernizacja układu drogowego w Milanówku
Gmina Milanówek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00294553
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00294553/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-06 15:38
- Lokalizacja
- Milanówek, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95888a47-06b3-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5291799245
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00294553 z dnia 2023-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja układu drogowego w Milanówku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Milanówek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 45
1.5.2.) Miejscowość: Milanówek
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-822
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: (22) 758 30 61
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@milanowek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.milanowek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://milanowek.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja układu drogowego w Milanówku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95888a47-06b3-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00294553
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00046815/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja układu drogowego w Milanówku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00259030
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.8.2023.AS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja układu drogowego w Milanówku polegająca na wykonaniu dokumentacji projektowej wraz z uwzględnieniem odwodnienia dróg, uzyskaniem wszelkich wymaganych decyzji i uzgodnień oraz przebudowa dróg z uwzględnieniem ich odwodnienia, w 3 zadaniach:
– Zadanie 1. ul. Literacka na odcinku od ul. Piasta (bez skrzyżowania) do ul. Kościuszki (bez skrzyżowania), Kat. drogi L,
– Zadanie 2. ul. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Słowackiego/ ul. Ludna (bez skrzyżowania) do ul. Kwiatowej (bez skrzyżowania), Kat. drogi L,
– Zadanie 3. ul. Żabie Oczko na odcinku od ul. Krakowskiej (bez skrzyżowania) do ul. Słowackiego (bez skrzyżowania), Kat. drogi L.
Celem tego przedsięwzięcia jest poprawa jakości i dostępności układu drogowego. Przewiduje się zamówienie w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
Zamówienie obejmuje swym zakresem część projektową oraz wykonanie przebudowy dróg.
W zakres części projektowej wchodzi:
– uzyskanie materiałów wyjściowych do wykonania dokumentacji projektowej,
– uzyskanie badań, uzgodnień, pozwoleń, zgód, opinii, etc. niezbędnych do wykonania dokumentacji projektowej,
– wykonanie projektu zagospodarowania terenu i architektoniczno-budowlanego (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 11 września 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego – Dz.U. z 2020 r. poz. 1609 z późn. zm.),
– Projekty budowlane i techniczne muszą być przedstawione zamawiającemu do akceptacji
– uzyskanie prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę albo skutecznego zgłoszenia robót budowlanych (zgodnie z ustawą Prawo budowlane – Dz.U. z 2021 r. poz. 2351 z późn. zm.),
– sporządzenie właściwych projektów technicznych zgodnie z zakresem przebudowywanych elementów wskazanych w projekcie architektoniczno-budowlanym,
– sporządzenie szczegółowej specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych dla branż zgodnie z zakresem przebudowywanych elementów wskazanych w projekcie budowlanym,
– sporządzenie przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich z podziałem na branże wykonywanych robót,
– opracowanie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
– opracowanie projektów czasowej organizacji ruchu na okres każdego etapu prac z kompletem wymaganych uzgodnień i zatwierdzeń,
– opracowanie projektu docelowej stałej organizacji ruchu wraz z kompletem wymaganych uzgodnień i zatwierdzeń,
– zapewnienie nadzoru autorskiego do końca trwania prac budowlanych.
W zakres wykonania przebudowy dróg wchodzi:
– zrealizowanie robót w oparciu o zatwierdzoną, dokumentację projektową po wytyczeniu robót w terenie przez uprawnionego geodetę,
– prowadzenie dokumentacji modernizacji, sporządzenie dokumentacji powykonawczej wraz z inwentaryzację geodezyjną,
– pełnienie nadzoru autorskiego przez Projektanta nad wykonaniem robót budowlanych, w zakresie wynikającym z ustawy Prawo budowlane, w ramach umownego wynagrodzenia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Programie funkcjonalno-użytkowym wg załącznika nr 2 do SWZ pn.: ,,PFU" oraz dołączonej dokumentacji w zakresie odwodnienia ulic.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45233140-2 - Roboty drogowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15539820,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15867000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |