Montaż śniegołapów na dachu Warsztatu Elektrycznego w ramach projektu Rewitalizacja i udostępnienie poprzemysłowego Dziedzictwa Górnego Śląska
MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO W ZABRZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00294617
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00294617/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-06 17:05
- Lokalizacja
- Zabrze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7d34a1bc-ee7c-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6482768167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00294617 z dnia 2023-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż śniegołapów na dachu Warsztatu Elektrycznego w ramach projektu Rewitalizacja i udostępnienie poprzemysłowego Dziedzictwa Górnego Śląska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO W ZABRZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 243220420
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Georgiusa Agricoli 2
1.5.2.) Miejscowość: Zabrze
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-800
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@muzeumgornictwa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumgornictwa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://muzeumgornictwa.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/393104/montaz-sniegolapow-na-dachu-warsztatu-elektrycznego-w-ramach-projektu-rewitalizacja-i-udostepnienie-poprzemyslowego-dziedzictwa-gornego-slaska1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż śniegołapów na dachu Warsztatu Elektrycznego w ramach projektu Rewitalizacja i udostępnienie poprzemysłowego Dziedzictwa Górnego Śląska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d34a1bc-ee7c-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00294617
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00072818/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Montaż śniegołapów na dachu Warsztatu elektrycznego w ramach projektu Rewitalizacja i udostępnienie poprzemysłowego Dziedzictwa Górnego Śląska.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie współfinansowane w ramach projektu pn. „Rewitalizacja i udostępnienie poprzemysłowego Dziedzictwa Górnego Śląska” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00210159
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/23/MGW/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 74631,77 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach przedmiotowego zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania niżej wymienionych prac:
− montaż płotków przeciwśniegowych wzdłuż wszystkich okapów budynku przykrytego dachem
łukowym pokrytym blachą falistą,
− regulacja zdeformowanych rynien i odgiętych haków rynnowych,
− montaż ogrzewania przeciwoblodzeniowego odwodnienia dachu wraz z układem regulacji
(zależnej od temperatury i wilgoci rynny), układem zasilania przewodów grzejnych. Zasilanie
na potrzeby w/w ogrzewania rynien poprowadzić z rozdzielnic obiektowych (ROZ9.1 i ROZ9.2)
zlokalizowanych na poziomie 0,0 budynku. W zakresie wykonawcy pozostają obliczenia mocy
ogrzewania oraz doboru odpowiedniej aparatury sterującej i zabezpieczeniowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożono trzy oferty, jednakże niepodlegająca odrzuceniu oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację, iż na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 91 797,08 PLN brutto, cena oferty najkorzystniejszej to 120 976,18 PLN brutto). Jak wynika z powyższego cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
| 2023-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |