Dostawa, rozładunek i montaż na miejscu dwóch hal panelowych, krytych plandeką realizowanych w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (...)
REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ZŁOTORYI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00294651
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00294651/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-07-06 20:49
- Lokalizacja
- Złotoryja, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-765a0f1a-0aa1-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6941000426
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Konstrukcje i części konstrukcjiMontaż konstrukcji metalowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00294651 z dnia 2023-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, rozładunek i montaż na miejscu dwóch hal panelowych, krytych plandeką realizowanych w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ZŁOTORYI
1.3.) Oddział zamawiającego: RPK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390297800
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Miła 2
1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.rosciszewska@rpk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rpk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-765a0f1a-0aa1-11ee-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, rozładunek i montaż na miejscu dwóch hal panelowych, krytych plandeką realizowanych w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-765a0f1a-0aa1-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00294651
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00259334
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 10/DOS/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pełna nazwa zamówienia: Dostawa, rozładunek i montaż na miejscu dwóch hal panelowych, krytych plandeką realizowanych w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Miasta Złotoryja” (działki nr 31/11, 31/16, 31/12, 26, 25, 23/2, 9/5 obręb 5 miasta Złotoryja, województwo dolnośląskie (ok pl. Sprzymierzeńców 6).Część 1 - Hala magazynowo garażowa.
Opisy i rysunki dot. przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 5 – Dokumentacja techniczna dla Części 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
4.5.5.) Wartość części: 300000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pełna nazwa zamówienia: Dostawa, rozładunek i montaż na miejscu dwóch hal panelowych, krytych plandeką realizowanych w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Miasta Złotoryja” (działki nr 31/11, 31/16, 31/12, 26, 25, 23/2, 9/5 obręb 5 miasta Złotoryja, województwo dolnośląskie (ok pl. Sprzymierzeńców 6).Część 2 - Hala ekspozycyjna.
3. Opisy i rysunki dot. przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 5 – Dokumentacja techniczna dla Części 2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji
4.5.5.) Wartość części: 400000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
| 2023-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |