Budowa ścieżek pieszo – rowerowych oraz miasteczka ruchu drogowego - Etap III zadania pn.: „Żyj mieszkaj, pracuj w Jeleniej Górze! - Utworzenie Rowerowej Stanicy Zabobrzańskiej"

MIASTO JELENIA GÓRA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00294780
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00294780/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-07 08:08
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dd15273d-dd01-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
6110003899
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychWyposażenie parków i placów zabawInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

Wykonawcy

1 przyznane

KÓŁKO ROLNICZE W SIEDLĘCINIESiedlęcin, PL · lot 0
3 035 025 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00294780 z dnia 2023-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżek pieszo – rowerowych oraz miasteczka ruchu drogowego -
Etap III zadania pn.: „Żyj mieszkaj, pracuj w Jeleniej Górze! - Utworzenie Rowerowej Stanicy Zabobrzańskiej"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 75 75 46 390

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ścieżek pieszo – rowerowych oraz miasteczka ruchu drogowego -
Etap III zadania pn.: „Żyj mieszkaj, pracuj w Jeleniej Górze! - Utworzenie Rowerowej Stanicy Zabobrzańskiej"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd15273d-dd01-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00294780

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038786/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 "Rowerowa Stanica Zabobrzańska"- zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: Żyj, mieszkaj pracuj w Jeleniej Górze!"(...)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu: „Żyj, mieszkaj, pracuj w Jeleniej Górze!”, dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu „Rozwój lokalny”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00181796

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.30.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1376379,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie ciągów pieszo-rowerowych wraz z budową edukacyjnego miasteczka ruchu drogowego, budowie oświetlenia oraz montażu monitoringu, a także dostawie wraz z montażem wyposażenia placu zabaw i siłowni zewnętrznej typu „street workout” wraz z małą architekturą.

Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu: „Żyj, mieszkaj, pracuj w Jeleniej Górze!”, dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu „Rozwój lokalny”.

Działki objęte zakresem prac:
dz. nr 3/14, obręb 0060, AM-36 oraz dz. nr 16/41, obręb: 0060, AM-37, zlokalizowane w Jeleniej Górze, przy ul. Wojciecha Kilara, 58-506 w Jeleniej Górze.

Charakterystyczne parametry zadania:
Powierzchnia nawierzchni utwardzonych asfaltowych 2 057 m2
Powierzchnia nawierzchni z piasku 796,4 m2
Powierzchnia terenu zielonego 9 737 m2

Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1. Roboty konstrukcyjne, polegające na:
1) budowie ciągów pieszo – rowerowych z betonu asfaltowego, wygrodzonych obrzeżami betonowymi,
2) budowie edukacyjnego miasteczka ruchu drogowego z betonu asfaltowego, wygrodzonego obrzeżami betonowymi,
3) budowie nawierzchni utwardzonych z kostki betonowej, wygrodzonych obrzeżami betonowymi.

2. Budowę oświetlenia terenu w technologii LED, monitoringu oraz systemu nagłośniającego.

3. Dostawę wraz z montażem wyposażenia tj.:
1) urządzeń placu zabaw (urządzenie linarne, huśtawka),
2) siłowni zewnętrznej typu „street workout”.

4. Dostawę i montaż małej architektury tj.:
1) ławek różnego typu,
2) stojaków na rowery,
3) stacji naprawy rowerów,
4) pojemników na odpady.

5. Wymagania dodatkowe:
1) sporządzenie inwentaryzacji geodezyjnej całego zadania realizowanego na działkach opisanych w Tomie III SWZ, w tym istniejącego skateparku,
2) wykonanie i montaż tablicy z regulaminem korzystania z obiektu. Treść regulaminu oraz miejsce posadowienia tablicy Zamawiający ustali z Wykonawcą w trakcie realizacji zamówienia,
3) wykonanie nasadzeń zieleni.

Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia, w tym w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do opisu przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3035025,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3035025,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3035025,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KÓŁKO ROLNICZE W SIEDLĘCINIE

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6110155801

7.3.3) Ulica: Siedlęcin, ul. Lwówecka 24

7.3.4) Miejscowość: Jelenia Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 58-508

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3035025,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Planowany termin wykonania zamówienia tj. przedmiotu umowy ustala się do 5 miesięcy licząc od daty zawarcia niniejszej umowy, tj. do dnia 04.12.2023 r. (data podpisania protokołu odbioru końcowego).
2023-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane