12.23 Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych, konserwacji i napraw sprzętu oraz aparatury medycznej będącej w posiadaniu Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00294930
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-07 08:52
- Lokalizacja
- Mielec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8171750893
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznegoUsługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu rentgenowskiegoUsługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń precyzyjnych
Wykonawcy
80 przyznanych
JACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
3229,2 PLNGE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
31 212 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
10 510,56 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
3548,88 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
2805,84 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
2805,84 PLNDIAGNOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2916 PLNAPARIVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
2246 PLNMIRO PROSTA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
20 520 PLNAPARIVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
3715,2 PLNAPARIVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1857,6 PLNAPARIVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
5184 PLNASCOR SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
15 876 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
3240 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
6739,2 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
3132 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
496,8 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1468,8 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
3663,36 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1252,8 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
604,8 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1550,88 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
3548,88 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
3121,2 PLN"WALMED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJastrzębie, PL
5184 PLNDIAGNOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3103,92 PLNPRZEMED SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Sącz, PL
864 PLNPRZEMED SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Sącz, PL
864 PLNGE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8143,2 PLNPRZEMED SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Sącz, PL
2052 PLNBAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
30 780 PLNFRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA - SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
66 744 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
2481,84 PLNGE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
29 095,2 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
3218,4 PLNMEDILAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
13 392 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
5724 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
777,6 PLNGETINGE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
6762,96 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1490,4 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1252,8 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1792,8 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
712,8 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1425,6 PLNGE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
19 278 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1512 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
5162,4 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
842,4 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
561,6 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
777,6 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
561,6 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
950,4 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
561,6 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
777,6 PLNKARL STORZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
47 952 PLNDIAHEM DIAGNOSTIC PRODUCTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
7387,2 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
5184 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1468,8 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
2937,6 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
993,6 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
669,6 PLNSK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2052 PLN"WALMED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJastrzębie, PL
12 268,8 PLN'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
8100 PLN"GREENPOL" INSTYTUT KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL
27 901,32 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1317,6 PLNMEDIKOL SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2095,2 PLNMEDIKOL SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1555,2 PLNMEDIKOL SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2700 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
496,8 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
496,8 PLNSarstedt Sp. z o.o.Stare Babice, PL
2008,8 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2548,8 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
1965,6 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
1965,6 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
16 092 PLNANMEDIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Mrokowska, PL
7560 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1814,4 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
2964,3 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
2181,6 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.