Utwirzenie ogrodu baśni i legend na motywach morskich i kaszubskich przy Bibliotece Publicze im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku
BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM.ZAŚLUBIN POLSKI Z MORZEM W PUCKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00295407
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00295407/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-07 10:34
- Lokalizacja
- Puck, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3aaf334f-0ab6-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5871536462
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00295407 z dnia 2023-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwirzenie ogrodu baśni i legend na motywach morskich i kaszubskich przy Bibliotece Publicze im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM.ZAŚLUBIN POLSKI Z MORZEM W PUCKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191936437
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sambora 16
1.5.2.) Miejscowość: Puck
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-100
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@bibliotekapuck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bibliotekapuck.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utwirzenie ogrodu baśni i legend na motywach morskich i kaszubskich przy Bibliotece Publicze im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3aaf334f-0ab6-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00295407
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00153478/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Utworzenie ogrodu baśni i legend na motywach morskich i kaszubskich przy Bibliotece Publicznej im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Operacyjny Rybactwo i Morze na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00259930
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
zamówienie na opisany wyżej zakres przedmiotowy było pierwotnie procedowane w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym z fakultatywnymi negocjacjami, Postępowanie nr: 63W/BP/2023 pod numerem 2023/BZP 00158934. Niemniej postępowanie to zostało unieważnione, z uwagi na zaistnienie okoliczności wynikających z art. art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnej oferty (brak ofert). Ustawa Prawo zamówień publicznych stanowi między innymi, iż na podstawie art. art. 305 pkt 2) tego aktu, Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-ce1237fb-cd58-11ed-9355-06954b8c6cb9
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 74W/BP/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Utworzenie ogrodu baśni i legend na motywach morskich i kaszubskich przy Bibliotece Publicznej im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), wraz z dokumentacją techniczną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Instalacyjno-Dekarskich Witold Labuda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 588-115-82-28
7.3.4) Miejscowość: Wejherowo
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 618915,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2023-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |