Świadczenie specjalistycznego doradztwa indywidualnego dla jednostek samorządu terytorialnego w ramach projektu „Ekonomia Społeczna – Drogowskaz Rozwoju Społecznego II" z podziałem na części
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00295571
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-07 11:09
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7122837748
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradztwa
Wykonawcy
2 przyznane
ŁUKASZ CHLEBNYOstrowiec Świętokrzyski, PL
10 000 PLNŁUKASZ CHLEBNYOstrowiec Świętokrzyski, PL
10 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.