Roboty Budowlane - wymiana dźwigu osobowego elektrycznego zainstalowanego w Domu Pomocy Społecznej w Pielgrzymowicach przy ul. Golasowickiej 15, 43-253 Pielgrzymowice.

ZGROMADZENIE SIÓSTR ŚW.JADWIGI PROWINCJA KATOWICKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00295784
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00295784/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-07 11:49
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1cf437af-0500-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
9541303194
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

CHMIELEWSKI SPÓŁKA AKCYJNABANIOCHA, PL · lot 0
195 328,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00295784 z dnia 2023-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty Budowlane - wymiana dźwigu osobowego elektrycznego zainstalowanego w Domu Pomocy Społecznej w Pielgrzymowicach przy ul. Golasowickiej 15, 43-253 Pielgrzymowice.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZGROMADZENIE SIÓSTR ŚW.JADWIGI PROWINCJA KATOWICKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006471953

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Leopolda 1-3

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-210

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@kunicki-wspolnicy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jadwizanki.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1cf437af-0500-11ee-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zgromadzenie Sióstr św. Jadwigi

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty Budowlane - wymiana dźwigu osobowego elektrycznego zainstalowanego w Domu Pomocy Społecznej w Pielgrzymowicach przy ul. Golasowickiej 15, 43-253 Pielgrzymowice.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cf437af-0500-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00295784

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00252837

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS-PIEL/ZP-1/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest: wymiana dźwigu osobowego elektrycznego zainstalowanego w Domu Pomocy Społecznej w Pielgrzymowicach przy ul. Golasowickiej 15, 43-253 Pielgrzymowice.
2. Zamówienie realizowane będzie w formule „zaprojektuj i wybuduj”, zgodnie z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Program Funkcjonalno-Użytkowy), w poniższym zakresie:
Faza I Projektowa, w której zakres wchodzi w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, w tym przedmiarów robót oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, z uzyskaniem wszystkich niezbędnych materiałów, a także zapewnienie nadzoru autorskiego w okresie realizacji robót budowlanych oraz przeniesienie na Zamawiającego autorskich praw majątkowych i zależnych do wszystkich utworów w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych wytworzonych w trakcie realizacji zamówienia.
Faza II wykonanie robót budowlanych, na podstawie opracowanej i zaakceptowanej przez Zamawiającego Dokumentacji Projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195328,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 252720,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195328,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Chmielewski S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231306952

7.3.3) Ulica: Lipowa 21

7.3.4) Miejscowość: Baniocha

7.3.5) Kod pocztowy: 05-532

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195328,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 119 dni

2023-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane