Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych na terenie miejscowości Samborzec

Gmina Samborzec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00296101
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00296101/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-07 12:54
Lokalizacja
Samborzec, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-85e1f120-e5bd-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8641758350
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty w zakresie usuwania gleby

Wykonawcy

2 przyznane

TOMASZ WOJTASŁoniów, PL · lot 0
2 214 411,19 PLN
TOMASZ WOJTASŁoniów, PL · lot 1
482 006,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00296101 z dnia 2023-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych na terenie miejscowości Samborzec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Samborzec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409778

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Samborzec 43

1.5.2.) Miejscowość: Samborzec

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-650

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 158314443

1.5.8.) Numer faksu: 158314443 w. 20

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@samborzec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.samborzec.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_samborzec/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych na terenie miejscowości Samborzec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85e1f120-e5bd-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00296101

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00015405/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa dróg gminnych na terenie miejscowości Samborzec (PGR)

1.1.6 Przebudowa dróg wewnętrznych na terenie miejscowości Samborzec (PGR)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00199298

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Ig.III.271.2.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2119675,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1:
- „Przebudowa drogi gminnej nr 373121T w msc. Samborzec”.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy drogi gminnej nr 373121T w miejscowości Samborzec, zlokalizowanej na działce ewidencyjnej nr 121/6, obręb Samborzec, na długości 264 m. Prace polegać będą na wykonaniu nawierzchni asfaltowej o szerokości 5,0 m, z obustronnymi poboczami z kruszywa o szerokości 0,75 m.
- „Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 373017T w msc. Samborzec na dz. ewid. 383”.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy drogi gminnej nr 373017T w miejscowości Samborzec, zlokalizowanej na działce ewidencyjnej nr 383 obręb Samborzec na długości ok. 148 m. Prace polegać będą na wykonaniu nawierzchni asfaltowej o szerokości 3,5 m wraz z poszerzeniami w miejscach niewystarczających, z obustronnymi poboczami z kruszywa.
- „Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 373017 T w msc. Samborzec”.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy drogi gminnej nr 373017T w miejscowości Samborzec, zlokalizowanej na działce ewidencyjnej nr 350 obręb Samborzec, na długości ok. 850 m. Prace polegać będą na wykonaniu nawierzchni asfaltowej o szerokości 3,50 m wraz z poszerzeniami w miejscach niewystarczających, z obustronnymi poboczami z kruszywa.
- „Przebudowa drogi wewnętrznej w msc. Samborzec”.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy drogi wewnętrznej w miejscowości Samborzec, zlokalizowanej na działce ewidencyjnej nr 350, 172 obręb Samborzec na długości ok. 758 m. Prace polegać będą na wykonaniu nawierzchni asfaltowej o szerokości 3,0 m wraz z poszerzeniami w miejscach niewystarczających, z obustronnymi poboczami z kruszywa o szerokości od 0,20 – do 0,50 m.
- „Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej w msc. Samborzec na działce ewid. 222”.
Przedmiotem zamówienia jest drogi wewnętrznej w miejscowości Samborzec, zlokalizowanej na działce ewidencyjnej nr 222, obręb Samborzec na długości 169 m. Prace polegać będą na wykonaniu nawierzchni asfaltowej o szerokości zmiennej od 1,8 do 3,5 m, z obustronnymi poboczami z kruszywa o szerokości od 0,10 – do 0,75 m.
- „Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej w msc. Samborzec na dz. ewid 430/1”.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy drogi wewnętrznej w miejscowości Samborzec, zlokalizowanej na działce ewidencyjnej nr 430/1, obręb Samborzec, na długości 179 m. Prace polegać będą na wykonaniu nawierzchni asfaltowej o 3,0 m, z obustronnymi poboczami z kruszywa o szerokości od 0,10 – do 0,50 m.
- „Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej w msc. Samborzec”.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy drogi wewnętrznej w miejscowości Samborzec, zlokalizowanej na działce ewidencyjnej nr 390, obręb Samborzec na długości 667 m. Prace polegać będą na wykonaniu nawierzchni asfaltowej o szerokości 3,0 m, z obustronnymi poboczami z kruszywa o szerokości od 0,20 – do 0,75m.
- „Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej w msc. Samborzec na dz. ewid. 423/12, 423/26 i 423/20”.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy drogi wewnętrznej w miejscowości Samborzec, zlokalizowanej na działkach ewidencyjnej nr 423/12, 423/26 i 423/20, obręb Samborzec, na długości 310 m. Prace polegać będą na wykonaniu nawierzchni asfaltowej o szerokości 3,0 m, z obustronnymi poboczami z kruszywa o szerokości od 0,10 – do 0,5 m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) Dokumentacja projektowa, która stanowi załącznik nr 10 do SWZ.
2) Przedmiary robót, które stanowią załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

4.5.5.) Wartość części: 1714500,23 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2:
- „Przebudowa drogi gminnej nr 373051T Samborzec – Dębiany (ruska droga) na odcinku od km 0+805 do km 1+755”.
Przedmiotem zamówienia jest przebudowy drogi gminnej nr 373051T w miejscowości Samborzec, na długości 950 m. Prace polegać będą na wykonaniu nawierzchni asfaltowej o szerokości 5,00 m, z obustronnymi poboczami z kruszywa.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) Dokumentacja projektowa, która stanowi załącznik nr 10 do SWZ.
2) Przedmiary robót, które stanowią załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

4.5.5.) Wartość części: 405175,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2214411,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2368617,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2214411,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych ,,DROKAM’’ Tomasz Wojtas

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 864-118-41-56

7.3.4) Miejscowość: Łoniów

7.3.5) Kod pocztowy: 27-670

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2214411,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 482006,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 577168,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 482006,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych ,,DROKAM’’ Tomasz Wojtas

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 864-118-41-56

7.3.4) Miejscowość: Łoniów

7.3.5) Kod pocztowy: 27-670

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 482006,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane