Remont stropodachu nad pomieszczeniami socjalnymi pod trybuną główną stadionu GOS przy ulicy Traugutta 29 w Gdańsku.
GDAŃSKI OŚRODEK SPORTU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00297066
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00297066/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-10 08:10
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-994a465b-ea48-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5830010579
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00297066 z dnia 2023-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont stropodachu nad pomieszczeniami socjalnymi pod trybuną główną stadionu GOS przy ulicy Traugutta 29 w Gdańsku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GDAŃSKI OŚRODEK SPORTU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000589228
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Romualda Traugutta 29
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-221
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@sportgdansk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sportgdansk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-994a465b-ea48-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sport i rekreacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont stropodachu nad pomieszczeniami socjalnymi pod trybuną główną stadionu GOS przy ulicy Traugutta 29 w Gdańsku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-994a465b-ea48-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00297066
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00033483/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie remontu tarasu w na trybunie krytej stadionu piłkarskiego przy ulicy Traugutta 29 w Gdańsku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00201555
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP1/272/6/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1071382,29 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Remont stropodachu nad pomieszczeniami socjalnymi pod trybuną główną stadionu Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ul. Traugutta 29 w Gdańsku. Przedmiotowy obiekt jest budynkiem parterowym, nie podpiwniczonym o żelbetowej konstrukcji szkieletowej.
Projekt zakłada wymianę nawierzchni stropodachu wraz z pracami niezbędnymi dla wykonania tego zadania. Zakres prac obejmuje między innymi:
1) Demontaż istniejącego orynnowania budynku oraz balustrady (kotwy balustrady należy odciąć i usunąć), wraz z demontażem ostatniego rzędu krzesełek na trybunie.
2) Rozbiórkę istniejących warstw nawierzchni stropodachu do żelbetowej konstrukcji nośnej.
3) Wykonanie szeregu warstw izolacyjnych (papa zgrzewalna, płyty styropianowe, folia budowlana, podkład betonowy, siatka stalowa).
4) Ułożenie nawierzchni z żywicy poliuretanowej na powierzchni 694 metrów kwadratowych.
5) Ponowny montaż balustrady, krzesełek i orynnowania.
6) Naprawę murku oporowego.
7) Utylizację gruzu z rozbiórki.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w części IV SWZ Dokumentacja Techniczna, którą stanowi:
1) Projekt budowlany zawierający informację do sporządzenia „Planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia”.
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
3) Przedmiar Robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1330000,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1330000,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1330000,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BMI Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892065045
7.3.3) Ulica: Jabłoniowa 7
7.3.4) Miejscowość: Żukowo
7.3.5) Kod pocztowy: 83-330
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1330000,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2023-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |