Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę: chodnika wzdłuż ul. Norwida w Grójcu, zatoki parkingowej przy ul. Szkolnej w Lesznowoli oraz ul. Angielskiej i Francuskiej w Grójcu - III części.
Gmina Grójec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00297326
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-10 09:19
- Lokalizacja
- Grójec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7972011265
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
3 przyznane
ŁUKASZ WIDALSKISzczęsna, PL
18 450 PLNŁUKASZ WIDALSKISzczęsna, PL
18 450 PLNŁUKASZ WIDALSKISzczęsna, PL
73 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.