II Postępowanie "Przebudowa pasa drogowego w zakresie remontu chodnika wraz z budową ścieżki rowerowej, miejsc postojowych i przebudowa zjazdów w ul. Staszica w Koszalinie - I etap"
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00297716
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00297716/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-10 10:48
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73a9607e-0b3b-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6692385366
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00297716 z dnia 2023-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
II Postępowanie
"Przebudowa pasa drogowego w zakresie remontu chodnika wraz z budową ścieżki rowerowej, miejsc postojowych i przebudowa zjazdów w ul. Staszica w Koszalinie - I etap"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330002466
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Połczyńska
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-815
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdit-koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdit-koszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-73a9607e-0b3b-11ee-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
II Postępowanie"Przebudowa pasa drogowego w zakresie remontu chodnika wraz z budową ścieżki rowerowej, miejsc postojowych i przebudowa zjazdów w ul. Staszica w Koszalinie - I etap"
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73a9607e-0b3b-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00297716
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019517/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Modernizacja chodników II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00264651
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZP.221.29.2023.DSz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1358902,44 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 344828,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są: roboty budowlane polegające na remoncie chodnika, budowa ścieżki rowerowej i przebudowa istniejących zjazdów. Roboty realizowane będą na podstawie opracowanego projektu pracowni projektowej „INWEST-DRÓG” Tomasz Bernacki, ul. Tulipanów 16, 75-679 Koszalin pn.: „Przebudowa pasa drogowego w zakresie remontu chodnika wraz z budową ścieżki rowerowej, miejsc postojowych i przebudowa zjazdów w ul. Staszica w Koszalinie” w zakresie określonym w załączniku mapowym.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa SWZ wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Pzp do terminu składania ofert, tj. do dnia 07.07.2023 r. do godz. 12:00 nie złożono żadnej oferty.
| 2023-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |