Remont klatki schodowej i komunikacji ogólnej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Łąkowej 1 w Miastku
Zarząd Mienia Komunalnego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00297827
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00297827/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-10 11:13
- Lokalizacja
- Miastko, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cced96d7-10bd-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8420003386
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00297827 z dnia 2023-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont klatki schodowej i komunikacji ogólnej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Łąkowej 1 w Miastku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia Komunalnego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000154039
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa, 41
1.5.2.) Miejscowość: Miastko
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zmkmiastko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zmkmiastko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zmk_miastko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont klatki schodowej i komunikacji ogólnej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Łąkowej 1 w Miastku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cced96d7-10bd-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00297827
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00240277/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont klatki schodowej i komunikacji ogólnej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Łąkowej 1 w Miastku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00270561
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ID.271.9.2023.RCC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 138805,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie klatki schodowej i komunikacji ogólnej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Łąkowej 1 dz. nr 11/1 obr. cztery w gminie Miastko zgodnie z dokumentacją projektową opisującą przedmiot zamówienia.
Przedmiotu zamówienia zawarty w ww. dokumentach dotyczy wykonania:
1) prac rozbiórkowych;
2) oczyszczenie, przegląd, impregnacja elementów drewnianych desek, belek stropowych;
3) wykonanie posadzki z wykładziny PCV gr. 2 mm (korytarz na poddaszu) i płytek gresowych (klatka schodowa)
4) wykonanie nowej podsufitki;
5) wykonanie nowych tynków cementowych na korytarzu poddasza i klatce schodowej;
6) wymiana drzwi zewnętrznych – 1 szt. oraz wewnętrznych - 5 szt.;
7) wykonanie nowych schodów drewnianych z parteru na poddasze;
8) prace malarskie i wykonanie lamperii ściennej;
9) wykonanie nowej instalacji elektrycznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |