Wykonywanie bieżących prac remontowych i stałej konserwacji o charakterze instalacji sanitarnych oraz w zakresie pilnych robót instalacji sanitarnych
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00297853
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00297853/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-10 11:19
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0bbf5455-13e9-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6690505783
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00297853 z dnia 2023-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonywanie bieżących prac remontowych i stałej konserwacji o charakterze instalacji sanitarnych oraz w zakresie pilnych robót instalacji sanitarnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330253984
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Komunalna 5
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-724
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pgk@pgkkoszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgkkoszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pgk_koszalin/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie bieżących prac remontowych i stałej konserwacji o charakterze instalacji sanitarnych oraz w zakresie pilnych robót instalacji sanitarnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0bbf5455-13e9-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00297853
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00274564
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 64/S
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie bieżących prac remontowych i stałej konserwacji o charakterze instalacji sanitarnych w obiektach budowlanych i pozostałych nieruchomościach administrowanych przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółkę z o. o. w Koszalinie,
ul. Komunalna 5 oraz w zakresie pilnych robót instalacji sanitarnych.
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie bieżących prac remontowych i stałej konserwacji o charakterze instalacji sanitarnych oraz wykonanie pilnych robót instalacyjnych w obiektach budowlanych należących i administrowanych przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółkę z o. o. w Koszalinie, nieruchomościach należących do Skarbu Państwa oraz innych nieruchomościach.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia wykonawca będzie wykonywał wszelkie prace remontowe i konserwacyjne o charakterze instalacyjnym oraz pilne roboty instalacyjne, a w szczególności:
budowa, remont i konserwacja urządzeń, aparatury kontrolno-pomiarowej, instalacji i sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych.
Szczegółowe zadania wynikające z przedmiotowego zamówienia, będą uzgadniane na bieżąco pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą, co oznacza, że prace, o których mowa powyżej będą zlecane Wykonawcy każdorazowo pisemnie, w przypadku stwierdzenia przez Zamawiającego okoliczności uzasadniających konieczność podjęcia prac, w ramach zawartej z wykonawcą umowy.
Rozliczanie zleceń jednostkowych odbywać się będzie na podstawie kosztorysów sporządzonych przez Wykonawcę w oparciu o Katalogi Nakładów Rzeczowych, cenę roboczogodziny netto podaną w ofercie, kosztów pośrednich (Kp) do R i S podanych w ofercie, wskaźnika Z do R+S+(R+S)×Kp podanego w ofercie oraz cenniki SEKOCENBUD z bieżącego kwartału.
W przypadku braku odpowiednich nakładów dotyczących pozycji wykazanych w kosztorysie – kalkulacja własna Wykonawcy uzgodniona z Zamawiającym przed wykonaniem prac.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania
45232152-2 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia w/w postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ obarczone jest ono niemożliwą do usunięcia wadą, uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2023-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |