Remont łazienki oraz adaptacja pomieszczeń.

Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00298330
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00298330/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-10 12:54
Lokalizacja
Biłgoraj, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8f8854e-1f0d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
9181040596
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaTynkowanieNakładanie powierzchni kryjącychKładzenie glazuryKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskieInstalowanie sufitów podwieszanychInstalowanie ścianek działowychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty murarskie i muroweIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne hydrauliczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00298330 z dnia 2023-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont łazienki oraz adaptacja pomieszczeń.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950217764

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki

1.5.2.) Miejscowość: Biłgoraj

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 846860052

1.5.8.) Numer faksu: 846860052

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: medyk-bilgoraj@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.medyk.lbl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

mszbilgoraj.bip.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont łazienki oraz adaptacja pomieszczeń.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8f8854e-1f0d-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00298330

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MSZ.261.2.2023.KG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Remont łazienki na parterze w budynku szkoły.
2. Adaptacja pomieszczeń w budynku byłego internatu na pracownie zawodowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45410000-4 - Tynkowanie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45321000-3 - Izolacja cieplna

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.
2023-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane