Docieplenie budynków mieszkalnych Wąska 36-38, Dąbrowskiego 51

ZARZĄD BUDYNKÓW I LOKALI KOMUNALNYCH W GDYNI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00298342
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00298342/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-10 12:56
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-814ba59c-1015-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5862295823
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Izolacja cieplnaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWznoszenie rusztowańDemontaż rusztowańKładzenie rynienTynkowanieRoboty renowacyjneRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00298342 z dnia 2023-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Docieplenie budynków mieszkalnych Wąska 36-38, Dąbrowskiego 51

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD BUDYNKÓW I LOKALI KOMUNALNYCH W GDYNI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360995521

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Hugo Kołłątaja 1

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-332

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 586284112

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zbilk.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbilk.gdynia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zbilkgdynia/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administrowanie obiektami komunalnymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Docieplenie budynków mieszkalnych Wąska 36-38, Dąbrowskiego 51

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-814ba59c-1015-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00298342

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00269532

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZBILK.IZ.PH.241.P.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W zakresie części 1:
a) do zrealizowania są roboty budowlane w zakresie docieplenia elewacji i izolacji ścian fundamentowych budynku mieszkalnego przy ul. Wąskiej 36-38 w Gdyni będącego w zasobach Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni
b) Zakres robót obejmuje w szczególności:
- montaż rusztowań i zabezpieczenie strefy niebezpiecznej w obrębie budynku,
- przygotowanie powierzchni ścian – zmycie, szczotkowanie, skucie odspojonych starych tynków i ich uzupełnienie
- próba klejenia płyt ze styropianu,
- przygotowanie masy klejącej,
- mocowanie listwy nadcokołowej i listew krawędziowych,
- przyklejenie płyt styropianowych EPS gr. 14 cm na ścianie wschodniej i zachodniej,
- przyklejenie płyt styropianowych XPS gr. 5 cm na ścianie fundamentowej zachodniej,
- dodatkowe mechaniczne zamocowanie płyt do podłoża za pomocą łączników rozporowych
- naklejenie siatek z włókna szklanego i zatopienie w masie klejącej
- wykonanie zewnętrznej warstwy elewacyjnej tynk cienkowarstwowy silikatowy barwiony w masie o strukturze baranek średnioziarnisty
- wymiana obróbek blacharskich – pasa podrynnowego i parapetów zewnętrznych
- demontaż rusztowań i uporządkowanie terenu po pracach dociepleniowych, roboty będą wykonywane z materiałów Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45262110-5 - Demontaż rusztowań

45261320-3 - Kładzenie rynien

45410000-4 - Tynkowanie

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.5.) Wartość części: 79817,06 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W zakresie części 2:
a) do zrealizowania są roboty budowlane w zakresie remontu elewacji wraz z dociepleniem budynku mieszkalnego przy ul. Dąbrowskiego 51 w Gdyni będącego w zasobach Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni.
b) Zakres robót obejmuje w szczególności:
- usunięcie spękanych tynków
- przygotowanie podłoża,
- hydroizolację części cokołowych ścian,
- montaż termoizolacji,
- zbrojenie warstwy izolacji siatką wzmacniającą,
- montaż obróbek blacharskich
- montaż i demontaż rusztowań,
- skucie odspojonych tynków,
- uzupełnienie i naprawę tynków na ścianach,
- wykonanie obrzutki,
- wykonanie gładzi szpachlowej,
- wykonanie detali architektonicznych,
- zeskrobanie i mycie starych farb ze ścian,
- szpachlowanie ścian, wyrównanie powierzchni ścian,
- przygotowanie podłoża,
- gruntowanie podłoża,
- gładziowanie podłoża,
- dwukrotne malowanie podłoża,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45262110-5 - Demontaż rusztowań

45261320-3 - Kładzenie rynien

45410000-4 - Tynkowanie

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.5.) Wartość części: 63572,62 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu złożono jedną ofertę Wykonawcy „Anke” Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Kędziora, która podlega odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do dnia otwarcia ofert w zakresie części 2 nie złożono żadnych ofert.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2023-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane