Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 4 w Świętochłowicach

GMINA ŚWIĘTOCHŁOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00298552
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00298552/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-10 13:35
Lokalizacja
Świętochłowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b01231d-f959-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6272748738
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty rozbiórkoweOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty pomocnicze w zakresie linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty izolacyjneWznoszenie ogrodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

FIT LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
1 652 695,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00298552 z dnia 2023-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 4 w Świętochłowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIĘTOCHŁOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255499

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Katowicka 54

1.5.2.) Miejscowość: Świętochłowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@swietochlowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.swietochlowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/769320

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Chorzowsko - Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6272473827

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Składowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@chspwik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.chspwik.pl/

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 4 w Świętochłowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b01231d-f959-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00298552

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035024/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 4

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00228946

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INZP.271.17.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego robót budowlanych polegających
na zagospodarowaniu terenu przy budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Świętochłowicach wraz z przebudową zewnętrznej kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz wykonaniem izolacji ścian zewnętrznych, na którą to składają się:
 przebudowa istniejącego zjazdu z ulicy Polnej na teren szkoły wraz z przebudową wewnętrznej drogi dojazdowej,
 przebudowa istniejącego zagospodarowania terenu szkoły polegająca na oddzieleniu drogi dojazdowej wraz z stanowiskami postojowymi i drogą manewrową od placu szkolnego przeznaczonego pod wykonanie malowanych pól do gier zręcznościowych oraz pod plac apelowy,
 wykonanie utwardzenia powierzchni gruntu wzdłuż zachodniej krawędzi drogi dojazdowej,
 przebudowa schodów terenowych prowadzących z terenu placu szkolnego na boisko szkolne,
 utwardzenie powierzchni gruntu w celu połączenia ciągu pieszego przy boisku z chodnikiem zlokalizowanym wzdłuż ulicy Szkolnej,
 przebudowa sieci kanalizacji ogólnospławnej na terenie szkoły z wykonaniem rozdziału na instalację zewnętrzną kanalizacji deszczowej i sanitarnej,
 budowa przyłącza kanalizacji ogólnospławnej wraz z włączeniem do istniejącej kanalizacji ogólnospławnej zlokalizowanej w jezdni ulicy Szkolnej,
 przebudowa istniejącej sieci oświetleniowej wraz z przesunięciem słupa oświetleniowego,
 wykonanie izolacji ścian zewnętrznych budynku szkoły od strony zachodniej (na styku
z nowoprojektowanymi nawierzchniami) oraz południowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1652695,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2312400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1652695,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIT LOGISTIC Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542789603

7.3.3) Ulica: Warszawka 40/2a

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 41-008

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1652695,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane