Modernizacja modułowego zaplecza i boiska sportowego „Orlik” przy Szkole Podstawowej w Wiązowie – III postępowanie

Gmina Wiązów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00298698
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00298698/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-10 14:06
Lokalizacja
Wiązów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e9fe3c3b-005f-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
9141224485
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa boisk sportowychUsługi napraw i konserwacji obiektów sportowychWykonywanie pokryć dachowych

Wykonawcy

1 przyznane

SEBASTIAN AUGUSTYNTuszyn, PL · lot 0
228 780 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00298698 z dnia 2023-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja modułowego zaplecza i boiska sportowego „Orlik” przy Szkole Podstawowej w Wiązowie – III postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 37

1.5.2.) Miejscowość: Wiązów

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-120

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 713931136

1.5.8.) Numer faksu: 713931136 w.13

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.bartosz@wiazow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wiazow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wiazow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja modułowego zaplecza i boiska sportowego „Orlik” przy Szkole Podstawowej w Wiązowie – III postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9fe3c3b-005f-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00298698

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045524/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja modułowego zaplecza i boiska sportowego "ORLIK" przy SP Wiązów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00242854

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BS.271.11.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Modernizacja modułowego zaplecza i boiska sportowego „Orlik” przy szkole podstawowej w Wiązowie. Projekt dofinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Zadania inwestycyjnego w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych „Moje Boisko-Orlik 2012” edycja 2022. Zamówienie obejmuje remont i modernizację istniejącego od 2012 roku boiska do gry w piłkę nożną i modułowego zaplecza
socjalno magazynowego. Przyjęty zakres robót ma za zadanie wydłużyć okres żywotności intensywnie eksploatowanego boiska służącego także jako obiekt do zajęć szkolnych. Obiekt zlokalizowany jest na działce nr 112/8-AM obręb Wiązów przy ulicy 1 Maja 31.
Zakres prac obejmuje między innymi:
1. remont zaplecza modułowego:
1) wymiana pokrycia dachowego,
2) wymiana elementów naświetla,
3) docieplenie ścian obiektu wraz wymianą okładziny,
4) wymiana podłogi,
5) modernizacja ścian wewnętrznych;
6) wymiana stolarki drzwiowej,
7) wymiana zewnętrznej drewnianej okładziny,
2. remont boiska do gry w piłkę nożną:
1) wymiana oświetlenia boiska na oprawy LED wraz z wykonaniem pomiarów i badań instalacji,
2) wymiana piłkołapów,
3) naprawa uszkodzonej nawierzchni boiska.
Zamawiający udostępnia przedmiar robót z kosztorysu inwestorskiego, który stanowi jedynie funkcję pomocniczą, a nie obowiązującą do wyceny oferty przez Wykonawcę. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228780,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 269999,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228780,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASB Budownictwo Sebastain Augustyn

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8821943497

7.3.3) Ulica: Tuszyn 61C

7.3.4) Miejscowość: Tuszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 58-207

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228780,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2023-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane