"FS Aniołka Pierwsza – budowa garażu"
Gmina Trzcinica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00298933
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00298933/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-10 14:55
- Lokalizacja
- Trzcinica, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7895d17b-10ea-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6191992345
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00298933 z dnia 2023-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"FS Aniołka Pierwsza – budowa garażu"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzcinica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854926
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 47
1.5.2.) Miejscowość: Trzcinica
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-620
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@trzcinica.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzcinica.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.trzcinica.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"FS Aniołka Pierwsza – budowa garażu"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7895d17b-10ea-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00298933
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00271818
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRS-VI.271.14.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego
pn. „FS Aniołka Pierwsza- Budowa garażu”- Montaż bram wjazdowych do budynku pomieszczeń garażowych dla pojazdów Straży Pożarnej wraz z niezbędnymi urządzeniami.
Zakres realizacji zamówienia obejmuje następujące zadania
Montaż 2 szt. bram garażowych segmentowych, ocieplanych koloru czerwonego (RAL 3000)o wymiarach:
Wymiary szer. wys.
Wymiary otworu w świetle : 3200mm x 3000mm
Wymiar przejazdowe: 3200mm x 2900mm z prowadzeniem normalnym
wraz z osprzętem tj. liczba cykli sprężyn 25.000, powłoka sprężyn-czarne, struktura, przeszklenie-ALU SZX2, ilość paneli przeszklonych-1, położenie paneli przeszkolnych-3 panel, ilość przeszkleń w panelu-3, struktur szyby-standard, awaryjne otwieranie, odbiornik radiowy, nadajniki czterokanałowe, listwa bezpieczeństwa, centrala sterująca, zabezpieczenie przed podważeniem, oraz montaż ościeżnic drzwiowych blaszanych, z bocznym zabezpieczeniem przed przytrzaśnięciem , przykręcana szyną bieżna i boczną.
Dodatkowe wyposażenie: zamkniecie bramy, rygiel obrotowy/zasuwa, ogranicznik szyny biężnej, zestaw do zawieszenia szyny, bieżnej 364mm
Przed realizacją zamówienia wymiar bram i zakres prac należy sprawdzić w naturze.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44220000-8 - Stolarka budowlana
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
44221240-9 - Wrota garażowe
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2023-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |