Usługi prania

Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego NIWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00081561
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00081561/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-31 11:07
Lokalizacja
Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f3a88dd8-5728-4553-8fb1-c229208b4030
Identyfikator
6711043248
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi prania i czyszczenia na suchoUsługi odbierania praniaUsługi prasowaniaUsługi krawieckie

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD USŁUG PRALNICZYCH HENRYKA RÓŻALSKA, KATARZYNA KARASIEWICZ SPÓŁKA JAWNAMielenko, PL · lot 0
232 136,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00081561 z dnia 2025-01-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi prania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego NIWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330392390

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: C. K. Norwida 3

1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 355 20 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@niwa.info.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niwa.info.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f3a88dd8-5728-4553-8fb1-c229208b4030

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi prania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3a88dd8-5728-4553-8fb1-c229208b4030

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00081561

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00535889/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługi prania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00668069

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: O.271.1.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi prania obejmujące swoim zakresem pranie wodne: bielizny pościelowej, ręczników, koców, szlafroków, bielizny gastronomicznej, odzieży roboczej, firan, zasłon, zaciemniaczy, lambrekinów, falban, materacy i przekładek, kołder, poduszek, narzut, pranie ręczne firan ozdobnych, rolet rzymskich, dezynfekcję: materacy i przekładek, kołder i poduszek, maglowanie, prasowanie, naprawy krawieckie – bieżącą reperację (szycie, doszywanie guzików, zszywanie rozdarć), składanie, wyselekcjonowanie prania uszkodzonego w wyniku prania lub zużycia, transport od i do Zamawiającego, nieodpłatne udostępnienie wózków do przewożenia bielizny. Łączne prognozowane zapotrzebowanie na 12 miesięcy na wykonanie usług prania 50355 kg asortymentu. Ilość i rodzaj asortymentu określono w Załączniku nr 1A do SWZ Opis przedmiotu zamówienia - Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty. Zamawiający wymaga, zgodnie z dyspozycją art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji zamówienia, tj. czynności prania, suszenia, prasowania, maglowania, dezynfekcji, składania, wyselekcjonowania prania uszkodzonego w wyniku prania lub zużycia, wykonywania drobnych napraw, transportu wraz z rozładunkiem i załadunkiem w trakcie realizacji zamówienia. Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób, jak i uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełniania tych wymagań określone zostały w Projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98311000-6 - Usługi odbierania prania

98315000-4 - Usługi prasowania

98393000-4 - Usługi krawieckie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232136,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 280980,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232136,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Pralniczych Henryka Różalska, Katarzyna Karasiewicz Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003828946

7.3.3) Ulica: Lipowa 11

7.3.4) Miejscowość: Mielenko

7.3.5) Kod pocztowy: 76-032

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232136,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa została zawarta na okres 12 miesięcy liczonych od dnia 07 lutego 2025 r.
2025-01-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi