Zakup mieszanek mineralno-asfaltowych
Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00081625
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00081625/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-31 11:17
- Lokalizacja
- Świętochłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed653c98-319e-45bd-9277-6ddb1698b853
- Identyfikator
- 6270011896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00081625 z dnia 2025-01-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup mieszanek mineralno-asfaltowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000150998
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łagiewnicka 76
1.5.2.) Miejscowość: Świętochłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-608
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mpuk.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mpuk.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mpuk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup mieszanek mineralno-asfaltowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed653c98-319e-45bd-9277-6ddb1698b853
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00081625
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00040080
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MPUK/DN/ZP/2/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego mieszanek mineralno–asfaltowych według potrzeb Zamawiającego.
2. Oferowane przez Wykonawcę mieszanki mineralno-asfaltowe muszą spełniać wymagania techniczne WT-2 2014 część pierwsza.
3. Szacunkowa ilość zamówienia:
* warstwa ścieralna z betonu asfaltowego KR 3-4 – przewidywana ilość ~ 1 000,0 ton
* warstwa ścieralna z betonu asfaltowego KR 5-6 – przewidywana ilość ~ 100,0 ton
* warstwa ścieralna SMA KR 5-6 – przewidywana ilość ~ 100,0 ton
* warstwa wiążąca z betonu asfaltowego – przewidywana ilość ~ 1 000,0 ton
* podbudowa z betonu asfaltowego – przewidywana ilość ~ 600,0 ton
4. Odległość pomiędzy punktem odbioru materiału, a bazą Zamawiającego nie może być większa niż 25 km (po trasie, nie w linii prostej).
5. Temperatura odbieranej partii materiału powinna wynosić 1700C (+/-10%).
6. Odbiór materiału odbywać się będzie samowyładowczymi środkami transportu Zamawiającego.
7. Zamówienie będzie realizowane sukcesywnie, według potrzeb Zamawiającego, a podstawą każdorazowej dostawy będą zamówienia cząstkowe składane przez Zamawiającego e-mailem, za zwrotnym potwierdzeniem odbioru złożonego zamówienia.
8. Minimalne zamówienie cząstkowe - 6 ton.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44113700-2 - Materiały do naprawiania nawierzchni drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1100727,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1100727,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1100727,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGOPOL sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9541976237
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1100727,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
| 2025-01-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |