Remont tarasu budynku Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00299768
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00299768/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-11 09:58
Lokalizacja
Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-905a0806-f007-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8810003075
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjnePrzygotowanie terenu pod budowęInstalowanie nawierzchni podłogowychRoboty elewacyjneRoboty malarskieRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA WIELOBRANŻOWA W BYSTRZYCY KŁODZKIEJBystrzyca Kłodzka, PL · lot 0
239 419,52 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00299768 z dnia 2023-07-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont tarasu budynku Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejsko Gminny Ośrodek Kultury

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000282518

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego

1.5.2.) Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 748110591

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mgok@bystrzycaklodzka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mgok.bystrzycaklodzka.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-905a0806-f007-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont tarasu budynku Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-905a0806-f007-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00299768

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00212306/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont tarasu budynku Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Bystrzycy Klodzkiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00217371

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MGOK/P/1/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest naprawa nawierzchni tarasu budynku Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Bystrzycy Kłodzkiej.
Zakres robót objętych przedmiotem zamówienia:
1) Wymiana nawierzchni tarasu;
2) Wymiana balustrady ze stalowej na balustradę ze stali nierdzewnej z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego;
3) Remont elewacji pod tarasem;
4) Remont okładzin murków przy schodach od strony północnej obiektu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239419,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 252434,79 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239419,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA WIELOBRANŻOWA W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000450269

7.3.3) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 10C

7.3.4) Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka

7.3.5) Kod pocztowy: 57-500

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 239419,52 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 91 dni

2023-07-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane