Zaprojektowanie i wykonanie rozbiórki budynku oficyny i komórek gospodarczych przy ul. Witczaka 30 wraz z robotami dodatkowymi zgodnie z Decyzją PINB.IV-7356/113/2021/2022
GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00299840
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00299840/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-11 10:14
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-efe333e9-efca-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6263001827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00299840 z dnia 2023-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie rozbiórki budynku oficyny i komórek gospodarczych przy ul. Witczaka 30 wraz z robotami dodatkowymi zgodnie z Decyzją PINB.IV-7356/113/2021/2022
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 242615406
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 54b
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-909
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 532 50 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bm.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.bm.bytom.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bm-bytom.logintrade.net/zapytania_email,128006,2752dba09e3c089998e6ca655348075c.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wykonanie rozbiórki budynku oficyny i komórek gospodarczych przy ul. Witczaka 30 wraz z robotami dodatkowymi zgodnie z Decyzją PINB.IV-7356/113/2021/20222.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efe333e9-efca-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00299840
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00040998/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Roboty rozbiórkowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00213036
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-TP1-12/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji technologii robót rozbiórkowych oraz roboty budowlane polegające na rozbiórce budynku oficyny i komórek gospodarczych przy ul. Witczaka 30 wraz z robotami dodatkowymi wynikającymi z programu funkcjonalno-użytkowego zgodnie z Decyzji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego nr PINB.IV-7356/113/2021/2022, a także wykonanie powykonawczej dokumentacji geodezyjnej po rozbiórce wraz ze zgłoszeniem zasobów geodezyjnych do Urzędu Miasta Bytom.
1.1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.1. do SWZ – Program funkcjonalno-użytkowy oraz Decyzja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego nr PINB.IV-7356/113/2021/2022.
1.1.2. Warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umownych, które stanowią Załącznik nr 2 do SWZ.
2. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu na wykonany przedmiot zamówienia 36 miesięcznej gwarancji, liczonej od dnia odbioru końcowego robót budowlanych będących przedmiotem zamówienia.
3. Zamawiający rekomenduje (nie wymaga) dokonanie wizji lokalnej miejsca prowadzenia robót. Termin wizji lokalnej wyznacza się na dzień: 17.05.2023 r. o godzinie 10:00.
Wykonawcy zainteresowani dokonaniem oględzin miejsca prowadzenia robót proszeni są o uprzednie zgłoszenie udziału Zamawiającemu, najpóźniej na 1 dzień roboczy przed wyznaczoną wizją, na adres poczty email: techniczny@bm.bytom.pl – Dział Techniczny – Gmina Bytom – Bytomskie Mieszkania ul. Armii Krajowej 54B, 41-909 Bytom, tel.: 32 532 59 16
Uwaga: Zamawiający nie będzie udzielał odpowiedzi na pytania podczas wizji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94710,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 166050,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 94710,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spartan Wyburzenia Adriana Foryś
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151610184
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94710,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2023-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |