Remont dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Górze (05-124), ul. Rzeczna 9, gmina Wieliszew, powiat Legionowo
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00446398
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00446398/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-06 11:15
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-179b4a4e-2f8e-42ff-9f35-877aa2c68185
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00446398 z dnia 2024-08-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Górze (05-124), ul. Rzeczna 9, gmina Wieliszew, powiat Legionowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Bankowy 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-095
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.warszawa@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.kowr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Realizacja zadań wynikających z polityki państwa, w szczególności w zakresie wdrażania i stosowania instrumentów wsparcia rolnictwa, aktywnej polityki rolnej oraz rozwoju obszarów wiejskich
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Górze (05-124), ul. Rzeczna 9, gmina Wieliszew, powiat Legionowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-179b4a4e-2f8e-42ff-9f35-877aa2c68185
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00446398
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00227314/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont elewacji.Remont pokrycia dachowego z papy.Remont spękanych ścian - Rzeczna 6
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00419475
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 119/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Remont dachu budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Górze (05-124), ul. Rzeczna 9, gmina Wieliszew, powiat Legionowo – zgodnie z załączonym projektem wykonawczym oraz przedmiarem robót, tj.:
1) Remont dachu
2) Wymiana konstrukcji dachu
3) Wymiana pokrycia dachu
4) Naprawa pękniętego naroża ściany budynku
5) Montaż nadproży
6) Montaż i pomiar przewodów odgromowych
7) Montaż orynnowania
8) Remont kominów
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Istotnych Postanowienia Umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45422000-1 - Roboty ciesielskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45261410-1 - Izolowanie dachu
45261420-4 - Uszczelnianie dachu
45261910-6 - Naprawa dachów
45261920-9 - Konserwacja dachów
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2024-08-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |