Usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. B wraz z dodatkowymi wymaganiami dla uczestników projektu „Aktywni górą!” (Małopolska WK)
Komenda Główna Ochotniczych Hufców Pracy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00300612
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-11 12:54
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5271118029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkół jazdy
Wykonawcy
6 przyznanych
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHKatowice, PL
5500 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHKatowice, PL
5500 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHKatowice, PL
5500 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHKatowice, PL
11 000 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHKatowice, PL
5500 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHKatowice, PL
11 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.