Poprawa stanu technicznego kompleksów sportowych "Moje Boisko - ORLIK 2012" w miejscowości Boratyn i Zamiechów

GMINA CHŁOPICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00300648
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00300648/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-11 13:01
Lokalizacja
Chłopice, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-343b60c5-0c1f-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7922032035
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa boisk sportowychRoboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00300648 z dnia 2023-07-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa stanu technicznego kompleksów sportowych "Moje Boisko - ORLIK 2012" w miejscowości Boratyn i Zamiechów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHŁOPICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900507

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chłopice 149A

1.5.2.) Miejscowość: Chłopice

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-561

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@chlopice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.chlopice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-343b60c5-0c1f-11ee-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa stanu technicznego kompleksów sportowych "Moje Boisko - ORLIK 2012" w miejscowości Boratyn i Zamiechów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-343b60c5-0c1f-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00300648

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043796/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Poprawa stanu technicznego kompleksów sportowych Moje Boisko - Orlik 2012 w miejscowościach Boratyn i Zamiechów poprzez remont boisk sportowych wraz z zapleczem szatniowo - sanitarnym.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00264113

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.8.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia obejmującym w szczególności:
- czyszczenie i konserwację boiska z trawy syntetycznej, w tym: naprawę łączeń i ubytków w trawie, usuwanie i zamiatanie zanieczyszczeń, bronowanie, podnoszenie i czesanie trawy, dosypanie granulatu, malowanie linii boiska, montaż piłkochwytów;
- roboty remontowe w budynku szatniowo – sanitarnym, w tym: demontaż i montaż włazu strychowego, oczyszczenie i malowanie elewacji, odmalowanie pomieszczeń wewnątrz budynku, montaż grzejnika elektrycznego, montaż napisu na elewacji;
- odmalowanie ogrodzenia;
- wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowej wraz z wykonaniem nowej warstwy wyrównawczej, malowanie linii boiska, montaż siatki i słupków do gry w piłkę siatkową, odtworzenie istniejącego wyposażenia boiska.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu złożona została 1 oferta, a jej wartość to 360 292,78 zł brutto. Tym samym oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia stanowiącą wysokość 249 646,60 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 360292,78 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 360292,78 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-07-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane