Budowa żłobka publicznego w miejscowości Kotuń

Gmina Kotuń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00081966
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00081966/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-31 12:05
Lokalizacja
Kotuń, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03580cd5-2d25-4e16-b3f0-6e42fecdaec8
Identyfikator
8212394019
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW PRZESMYCKISiedlce, PL · lot 0
3 974 665,86 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00081966 z dnia 2025-01-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa żłobka publicznego w miejscowości Kotuń

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kotuń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582463

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Siedlecka 56c

1.5.2.) Miejscowość: Kotuń

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-130

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 256414025

1.5.8.) Numer faksu: 256327830

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@kotun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kotun.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-03580cd5-2d25-4e16-b3f0-6e42fecdaec8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa żłobka publicznego w miejscowości Kotuń

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03580cd5-2d25-4e16-b3f0-6e42fecdaec8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00081966

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046772/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa żłobka gminnego w miejscowości Kotuń

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie jest współfinansowane w ramach programu „MALUCH+” 2022–2029 „Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 ”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00597519

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.20.2024.AR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany będzie do wykonania:
1. przebudowy istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej,
2. budowy budynku żłobka publicznego o powierzchni zabudowy 526,8 m2. ,
3. budowy przyłącza kanalizacji sanitarnej,
4. budowy przyłącza kanalizacji deszczowej,
5. budowy przyłącza wodociągowego,
6. budowy ogrodzenia terenu,
7. budowy placu zabaw przy żłobku publicznym,
8. wykonania zagospodarowania terenu wokół budynku żłobka.
Wykonawca zobowiązany będzie do uzyskania w imieniu zamawiającego pozwolenia na użytkowanie wybudowanego obiektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3974665,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6816660 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3974665,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Elektrotechniczny ZELTECH Stanisław Przesmycki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 710044723

7.3.3) Ulica: Brzeska

7.3.4) Miejscowość: Siedlce

7.3.5) Kod pocztowy: 08-110

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3974665,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

2025-01-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane