Remont i przebudowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Sitowcu
Gmina Koronowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00301280
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00301280/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-11 14:58
- Lokalizacja
- Koronowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e11d343-f4a2-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5542554358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00301280 z dnia 2023-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Sitowcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koronowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350665
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 1
1.5.2.) Miejscowość: Koronowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-010
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.dunajska@um.koronowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.koronowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/koronowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Sitowcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e11d343-f4a2-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00301280
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00033074/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.30 PRZEBUDOWA BIOSKA SPORTOWEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W SITOWCU
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00220656
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.19.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na: remoncie i przebudowie boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Sitowcu; działka ewid. nr 292, w miejscowości Sitowiec, gmina Koronowo.
2. Zakres prac obejmuje wykonanie: budowa nawierzchni boiska, piłkochwytów, dostawa i montaż bramek do piłki nożnej, budowa skoczni do skoku w dal wraz z rozbieżnią i zeskocznią, budowa ciągu pieszego z kostki betonowej.
1) Prace przygotowawcze:
- uprzątnięcie terenu,
- wytyczenie lokalizacji projektowanych obiektów,
- wykonanie robót ziemnych w miejscach projektowanych elementów.
2) Budowa boiska o powierzchni 840 m2:
a) Warstwy konstrukcyjne nawierzchni:
- nawierzchnia poliuretanowa natryskowa – grubość 13 mm,
- mata ET – grubość 35 mm,
- podbudowa z kruszywa stabilizowanego 0-31,5 - grubość 15 mm,
- podbudowa z kruszywa stabilizowanego 31,5-63,0 - grubość 20 mm,
- podbudowa piaszczysta - grubość 100-300 mm,
- geowłóknina separacyjna,
- istniejące podłoże gruntowe.
3) Budowa skoczni do skoku w dal:
a) Wykonanie belki odbiciowej,
b) Wykonanie nawierzchni rozbieżni i zeskoczni
- nawierzchnia bieżni do skoków w dal – analogiczna jak powierzchnia boiska do piłki nożnej;
- zeskocznia o gł. 0,40mm, wypełniona piaskiem drobnym. Po obwodzie ograniczona opornikiem betonowym 8x30 cm.
4) Nawierzchnia z kostki betonowej 199,1 m2:
a) Warstwy konstrukcyjne nawierzchni traktu pieszego, obszaru wokół boiska oraz obszarze wokół rozbieżni i zeskoczni do skoku w dal:
- kostka betonowa – grubość 6 cm,
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 – grubość 4 cm,
- podbudowa żwirowa 0-31,5 gr. 20 cm - grubość 15 mm,
- piasek średnioziarnisty - grubość 10 cm,
- geowłóknina separacyjna
- istniejące podłoże gruntowe.
Obszar wokół utwardzonej nawierzchni ograniczyć obrzeżami betonowymi 8x30 na ławie z betonu C12/15.
5) Wyposażenie boiska:
a) piłkochwyty z siatki propylenowej o oczku 10x10 mm i gr. 3 mm o wysokości 6,0m wokół projektowanego boiska wielofunkcyjnego. Konstrukcja składa się ze słupków stalowych z profilu zamkniętego 100x100x5 rozstawionych co 3,50 m zakotwionych w stopach fundamentowych;
b) dwie bramki do piłki nożnej zakotwione trwale do podłoża za pośrednictwem fundamentów betonowych.
6) Odtworzenie nawierzchni trawiastej na fragmentach które uległy zniszczeniu – 808,3m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 767700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 767700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.W. ProCom Wiktoria Andrzejewska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6342489042
7.3.3) Ulica: Lipowa 7
7.3.4) Miejscowość: Bobrowniki
7.3.5) Kod pocztowy: 87-617
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 767700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |