Zakup i dostawa dwóch samochodów 9-cio osobowych przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami w podziale na Części.
Caritas Diecezji Pelplińskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00301766
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-12 08:31
- Lokalizacja
- Pelplin, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5931090976
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
Wykonawcy
2 przyznane
RTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄElbląg, PL
205 900 PLNRTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄElbląg, PL
205 900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.